JAV per parą užfiksuota virš 57 tūkst. Covid-19 atvejų

Jungtinės Valstijos pirmadienį pranešė per parą nustačiusios dar 57 039 tūkst. užsikrėtimo naujuoju koronavirusu atvejų.

Koronavirusas  (nuotr. SCANPIX)

Kaip rodo 20 val. 30 min. vietos (antradienį 3 val. 30 min. Lietuvos) laiku Baltimorėje įsikūrusio Johnso Hopkinso universiteto duomenys, smarkiausiai koronaviruso paveiktoje šalyje bendras patvirtintų koronavirusinės infekcijos atvejų skaičius išaugo iki 4 286 663.

Be to, per parą mirė dar 679 žmonės, o bendras epidemijos JAV aukų skaičius padidėjo iki 147 588.

Pavasario pabaigoje koronaviruso plitimas Jungtinėse Valstijose buvo sulėtėjęs, bet pastaruoju metu stebimi nauji pliūpsniai, ypač pietinėse ir vakarinėse valstijose – Kalifornijoje, Teksase, Alabamoje ir Floridoje.

Iki sekmadienio per dieną registruojamų naujų COVID-19 atvejų skaičius viršydavo 60 tūkst. 12 dienų iš eilės, o kai kuriomis dienomis būdavo nustatoma net daugiau kaip 70 tūkst. susirgimo atvejų.

Be to, praeitos savaitės antroje pusėje keturias dienas iš eilės per parą mirusių COVID-19 pacientų skaičius viršydavo tūkstantį. Anksčiau tokie aukšti paros mirštamumo rodikliai buvo stebimi tik gegužę.

Sekmadienį ir pirmadienį nedidelis užregistruotų naujų užsikrėtimo atvejų ir mirčių sumažėjimas gali būti nulemtas savaitgalį sulėtėjusio vietos tarnybų darbo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų