Be gailesčio subadytas autobuso vairuotojas Belgijoje dar valandą važiavo autobusu

Belgijoje užpultas ir sužeistas autobuso vairuotojas su dešimt durtinių žaizdų kaklo, pilvo ir galūnių srityse dar valandą važiavo nustatytu maršrutu, penktadienį pranešė pareigūnai.

Peilis (nuotr. 123rf.com)

Kaip informavo Antverpeno prokuratūra, ketvirtadienį atvykęs į Kontichą autobuso vairuotojas pastebėjo, kad keliomis minutėmis aplenkė grafiką ir išlipo parūkyti.

Tuo metu nežinia iš kur atsiradęs „veikiausiai peiliu“ ginkluotas įtariamasis užpuolė 58 metų vairuotoją, jį subadė ir pabėgo.

Autobusų bendrovės „De Lijn“ vairuotojas sugrįžo į savo autobusą ir – „veikiausiai ištiktas šoko“ – toliau vairavo transporto priemonę dar 15 kilometrų iki Ljero. 

Pasiekęs paskutinę maršruto stotelę ir išlaipinęs keleivius jis nuvažiavo į autobusų parką Vilebruke ir tik tada, praėjus maždaug valandai po užpuolimo, suprato, kad yra sužeistas.

Vairuotojo kolegos iškvietė greitosios pagalbos tarnybą.

Pasak prokuroro, vyras patyrė sunkių sužalojimų apatinėje pilvo dalyje, kaklo srityje, buvo sužeistos jo rankos ir viršutinė dešinės kojos dalis. Dėl įvykio pradėtas tyrimas.


Rašyti komentarą...
K
Kukas
2020-01-11 12:11:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na pipec duoda žurnaliugos.Turbut dar neissipagiriojo.Taip subadytas sėda ,- važiuoja ir tik po valandos pajunta kad subadytas . Įdomu kokius mokslus tas rašeiva baige.Na tiesiog dzibilas
Atsakyti
-1

K
Kitamet
2020-01-11 17:18:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dakare tas vairininkas autobusų klasėj dalyvaus;)
Atsakyti
0

M
Marius
2020-01-12 20:23:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia, gi Delfis Bunke naujus namus paime su paskola, Darbininkė ir tsi parašo:))))
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų