Šiurpi atomazga dingusios paauglės paieškose Malaizijoje: skelbiama apie rastą kūna be drabužių

Šiurpi atomazga dingusios britų paauglės paieškose Malaizijoje. Pareigūnai skelbia radę kūną. Jie neabejoja, kad kūnas su šeima į Malaiziją atostogauti atvykusios penkiolikmetės. Kokia jos mirties priežastis, pareigūnai kol kas neatskleidžia.

Štai šiose džiunglėse, visai šalia viešbučio, kuriame paslaptingai dingo penkiolikmetė britė Nora, rastas paauglės kūnas. Nors jį dar turės atpažinti tėvai, Malaizijos pareigūnai neabejoja, kad palaikai – iš viešbučio kambario dingusios paauglės.

„Apie antrą valandą dienos viena iš paieškų komandų pranešė, kad aptiko kūną vos už dviejų kilometrų nuo viešbučio. Į kalnuotoje vietovėje esančią nusikaltimo vietą iškart atsiuntėme teismo medicinos ekspertus ir patologus. Jie patvirtino, kad kūnas ten tikrai yra ir jis panašus į Noros“, – sako policijos vadas Mazlan Mansor. 

Beveik 400-ai žmonių mokymosi, kalbos ir elgesio sutrikimų turinčios paauglės be perstojo ieškojo dešimt dienų, o jos šeimai – tėvams, broliui ir sesei – atostogos virto tikra tragedija. Noros tėvai už informaciją apie dingusią dukrą siūlė dešimties tūkstančių eurų premiją, tačiau tai nepadėjo. Pareigūnai kol kas neatskleidžia paauglės mirties priežasties, tačiau pasidalino viena šiurpia detale:

„Ji rasta be rūbų. Be jokių rūbų“, – pasakoja M. Mansor.

Iš pradžių Malaizijos pareigūnai Noros paiešką vykdė kaip šiaip dingusio, o ne pagrobto asmens, nors jos tėvai iš karto tvirtino, kad jų dukra dėl įgimtų sutrikimų niekur nebūtų galėjusi išeiti viena.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų