Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą.

„Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“.

Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai.

30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį. 59-ąją minutę pasižymėjo Jamesas Rodriguezas, 61-ąją – Robertas Lewandowski, 78-ąją – Corentinas Tolisso.

Kai „Bayern“ mušė du pirmuosius įvarčius, rezultatyvius perdavimus atliko Thomas Mulleris. Po to komandos draugui asistavo J. Rodriguezas.

Antrojoje pozicijoje galutinai įsitvirtino Gelzenkircheno „Schalke 04“. Ji išvykoje 2:1 (2:1) parklupdė „Augsburg“.

Svečių gretose dubliu pasižymėjo Thilo Kehreris (23, 34 minutėmis). Šeimininkams įvartį pelnė Philippas Maxas.

Nesėkmę patyrė „Borussia“, savo aikštėje 1:2 (1:2) kritusi prieš „Mainz 05“.

Svečiams 4-ąją minutę įvartį mušė Ridle Baku, 13-ąją – Yoshinori Muto. „Borussia“ 16-ąją minutę sumažino atsilikimą, kai pasižymėjo Maximilianas Philippas.

Šansu priartėti prie „Borussia“ nepasinaudojo „Hoffenheim“. Jis svečiuose 0:2 (0:1) nusileido „Stuttgart“.

Dublis – Mario Gomezo sąskaitoje (25, 74 min.).

„Stuttgart“ laimėjo nepaisant to, kad nuo 65-osios turėjo žaidėju mažiau – iš aikštės pašalintas Santiago Ascacibaras.

„Bayern“ (84 taškai) užsitikrinęs šeštąjį Vokietijos čempiono titulą iš eilės. „Schalke 04“ (60 tšk.) nebepajudinama iš antrosios vietos. „Borussia“ (55 tšk.) – trečia, „Hoffenheim“ (52 tšk.) – ketvirtas.

Bundeslygos sezonas baigsis po kito turo.