hamburger sv

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „hamburger sv“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „hamburger sv“.

„Barcelona“ iškovojo trofėjų, „Bayern“ – triuškinamą pergalę

Kol Madrido „Atletico“ ir „Real“ futbolininkai aiškinosi santykius UEFA supertaurės rungtynėse Taline, „Barcelona“ iškovojo kitą trofėjų – Joano Gamperio taurę. Katalonijos komanda trečiadienį „Camp Nou“ stadione 3:0 (2:0) nugalėjo Buenos Airių „Boca Juniors“. 18-ąją minutę įmušė Malcomas, kuriam asistavo Lionelis Messi. 39-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipė pats argentinietis. 67-ąją minutę paskutinį tašką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Rafinha.
2018-08-15

„Rennes“ sutriuškino „Everton“, Edvinas Gertmonas rungtynes praleido ant suolo

Šeštadienį sužaista begalė kontrolinių futbolo rungtynių. Vienose jų Edvino Gertmono „Rennes“ sutriuškino Liverpulio „Everton“ – 4:1 (2:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Benjaminas Bourigeaud (28 minutė), Theosonas Jordanas Siebatcheu (36 min.), Faitout Maouassa (77 min.) ir Jamesas Edwardas Lea Siliki (79 min.). „Everton“ gretose pasižymėjo naujokas Richarlisonas, kamuolį į vartus nukreipęs 45-ąją minutę.
2018-07-28

Vokietijos čempionai laimėjo, „Borussia“ prarado šansus užimti antrąją vietą

Vokietijos čempionas Miuncheno „Bayern“ šeštadienį šventė eilinę pergalę Bundeslygoje. Tuo metu kita šalies futbolo grandė Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo ir prarado šansus užimti antrąją vietą. „Bayern“ svečiuose 3:1 (0:1) nugalėjo „Koln“. Visus keturis įvarčius mušė Miuncheno futbolininkai. 30-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė Niklas Sule, o vėliau „Bayern“ tikslius smūgius atliko į reikiamą stačiakampį.
2018-05-05

Vokietijos čempionai toliau smaginasi

Vokietijos čempiono titulą anksčiau laiko užsitikrinęs Miuncheno „Bayern“ toliau smaginasi Bundeslygoje. Šįkart namie 5:1 (2:1) sutriuškinti Menchengladbacho „Borussia“ futbolininkai. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį – 9-ąją minutę įmušė Josipas Drmičius. Vėliau dublį pelnė Sandro Wagneris (37, 41 minutėmis), kuriam abukart asistavo Thomas Mulleris. 51-ąją minutę pasižymėjo Thiago Alcantara, 67-ąją – Davidas Alaba, 82-ąją – Robertas Lewandowski.
2018-04-14

Trenerį pakeitusi „Borussia“ nutraukė nesėkmių seriją

Vokietijos Bundeslygoje nesėkmių seriją nutraukė Dortmundo „Borussia“. Ji antradienį svečiuose 2:0 (0:0) nugalėjo „Mainz 05“ futbolininkus. 55-ąją minutę įmušė Sokratis Papastathopoulos, 89-ąją – Shinji Kagawa. Tai buvo pirmoji „Borussia“ pergalė nuo rugsėjo 30-osios. Tada Dortmundo futbolininkai išvykoje 2:1 nugalėjo „Augsburg“. Po šių rungtynių „Borussia“ nelaimėjo aštuonių Bundeslygos mačų iš eilės. Tai vyriausiojo trenerio kėdę kainavo olandui Peterui Boszui.
2017-12-13

Vokietijoje – minimali „Bayern“ pergalė ir eilinis „Borussia“ pralaimėjimas

Vokietijos Bundeslygoje minimalią pergalę iškovojo Miuncheno „Bayern“. Jis šeštadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikė Frankfurto „Eintracht“ futbolininkus. Lemtinga buvo 20-oji minutė, kai kamuolį po Joshua Kimmicho perdavimo į vartų tinklą pasiuntė Arturo Vidalis. Aštuntųjų Bundeslygos rungtynių iš eilės nelaimėjo Dortmundo „Borussia“. Ji savo aikštėje krito prieš Brėmeno „Werder“ – 1:2 (0:1). Nugalėtojams įvarčius mušė Johannesas Eggesteinas (26 minutė) ir Theodoras Gebre Selassie (65 min.
2017-12-10

Dar kartą pralaimėjusi „Borussia“ užleido pirmąją poziciją

Vokietijos Bundeslygoje – lyderių rokiruotė. Pastaruoju metu stringanti Dortmundo „Borussia“ šeštadienį pralaimėjo ir pirmąją turnyro lentelės poziciją užleido Miuncheno „Bayern“ futbolininkams. „Borussia“ svečiuose 2:4 (1:2) nusileido „Hannover 96“. Dortmundo komandai rezultatą 27-ąją minutę buvo išlyginęs Danas-Axelis Zagadou. 18-metis prancūzas 59-ąją minutę gavo raudoną kortelę ir rungtynių nebaigė. 52-ąją minutę dar kartą rezultatą lygino Andrejus Jarmolenko.
2017-10-29

Vokietija: „Bayern“ pavijo „Borussia“ futbolininkus

Vokietijos Bundeslygoje – dvivaldystė. Po šeštadienio rungtynių pirmauja po 20 taškų turinčios Dortmundo „Borussia“ ir Miuncheno „Bayern“ komandos. „Bayern“ svečiuose 1:0 (0:0) palaužė „Hamburger SV“. 52-ąją minutę pergalingą įvartį po Thomaso Mullerio perdavimo pelnė Corentinas Tolisso. 39-ąją minutę iš aikštės pašalintas Gideonas Jungas. „Borussia“ išvykoje 2:2 (1:0) sužaidė su Frankfurto „Eintracht“. „Borussia“ pirmavo 2:0, bet persvaros neišsaugojo.
2017-10-22

„Bayern“ įmušė penkis, „Borussia“ pralaimėjo

Šeštadienį Vokietijos Bundeslygos rungtynės skirtingai susiklostė čempionato lyderiams. Dortmundo „Borussia“ pralaimėjo, o jos kluptelėjimu pasinaudojo ir turnyro lentelėje priartėjo Miuncheno „Bayern“ futbolininkai. Pastarieji savo aikštėje 5:0 (2:0) sudaužė „Freiburg“. 8-ąją minutę į savuosius vartus įsimušė Julianas Schusteris. Po įvartį pridėjo „Bayern“ futbolininkai – Kingsley Comanas (42 minutę), Thiago Alcantara (63 min.), Robertas Lewandowski (75 min.) ir Joshua Kimmichas (93 min.
2017-10-15

„Borussia“ startavo įtikinama pergale

Penktadienį varžovus triuškino Miuncheno „Bayern“, šeštadienį tai padarė kita Vokietijos Bundeslygos favoritė – Dortmundo „Borussia“. Ji svečiuose 3:0 (2:0) nugalėjo „Wolfsburg“. „Borussia“ du įvarčius pelnė pirmajame kėlinyje. 22-ąją minutę įmušė Christianas Pulisicius, 27-ąją – Marcas Bartra. Paskutinį tašką 60-ąją minutę padėjo Pierre’as-Emerickas Aubameyangas.