„Allianz Arena“ stadione startavo naujas Vokietijos „Bundesliga“ sezonas. Varžybose susitiko šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ ir „Hamburger SV“ klubai.

Sezono atidarymo varžybose, Bayerno futbolininkai nepasigailėjo Hamburgerio ir šventė triuškinamą pergalę rezultatu 5:0. Pirmajame kėlinyje teisėjas turėjo nemažai darbo – parodė 4 geltonas korteles, po 2 abiejų klubų žaidėjams. 27 minutę buvo įmuštas pirmasis sezono įvartis, kamuolį į vartus pasiuntė Medhis Benatia.

Antrajame kėlinyje čempionai įjungė antrą pavarą ir dar 4 kartus nuginklavo varžovus. Dukart pasižymėjo Tomas Miuleris, po kartą Douglas Costa ir Robertas Lewandowskis. Miuncheno klubas visas varžybas spaudė varžovus ir atliko 23 smūgius į vartus.