„Bundesliga“ čempionate pirmą pralaimėjimą patyrė Miuncheno „Bayern“ klubas. Vokietijos čempionai išvykoje nusileido „Borussia Monchengladbach“ klubui rezultatu 1:3 (0:0).

Prieš rungtynes abi komandos demonstravo puikią fromą nacionalinėse pirmenybėse. „Bayern“ buvo nepralaimėję 14 rungtynių iš eilės, o „Gladbach“ – 9-ių. Visgi akivaizdžiais favoritais laikyti Miuncheno futbolininkai turėjo pajausti ir pralaimėjo skonį.

Pirmajame kėlinyje kiek geriau žaidė svečiai iš Miuncheno tačiau visi 12 smūgių buvo netikslus. Antrajame kėlinyje vėl abi komandos žaidė apilygiai, tačiau „Bayern“ atliko daugiau smūgių. Visgi daugiau smūgių nereiškia daugiau įvarčių. 54-ąją „Gladbach“ gynėjas Oscaras Wendt nuginklavo Manuelį Neuerį, po 12-os minučių krito ir antrasis įvartis į „Bayern“ vartus. Larsas Stindlas suteikė šeimininkams dviejų įvarčių persvarą, o galutinį tašką rungtynėse 68-ąją minutę padėjo Fabianas Johnsonas pelnęs trečiąjį „Gladbach“ įvartį. Visgi Franckui Ribery pavyko sušvelninti rezutatą 81-ąją minutę.

Po pergalės „Gladbach“ su 26 taškais užima trečią vietą, o nuo „Bayern“ futbolininkų atsilieka 14-os taškų skirtumu.

„Wolfsburg“ 1:2 Dortmundo „Borussia“

32' M. Reus [0-1]

90+1' R. Rodriguez [1-1]

90+3' S. Kagawa [1-2]