Šiandien buvo sužaistos likusios aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių varžybų antrojo turo rungtynės, kuriose pirmą pergalę istorijoje iškovojo Kipro atstovai Famagustos „Anorthosis“ futbolininkai, tris taškus Ukrainoje paskutinėmis minutėmis išplėšė „Barcelona“, o „Interas“ namie nesugebėjo įveikti „Werderio“.

A grupėje svarbią pergalę iškovojo AS „Roma“ klubas, Bordo mieste net 3:1 įveikęs vietos „Girondins“ futbolininkus. Italai pirmieji prasileido įvartį, bet po pertraukos sugebėjo atsitiesti ir į tokį varžovų akibrokštą atsakyti savo trimis taikliais šūviais – dublį pelnė Julio Baptista. Kitame šios grupės mače toliau Rumunijos čempionas CFR „Cluj“ namuose atsilaikė lygiosiomis 0:0 su praėjusių metų turnyro finalininku Anglijos grandu Londono „Cheslea“ klubu. Beje, šios rungtynės svečiams susiklostė itin nesėkmingai, nes jų metų traumą patyrė puolėjas Didier Drogba.

B grupės lyderiu sensacingai tapo pirmąkart į UEFA Čempionų lygos varžybas koją įkėlęs Famagustos „Anorthosis“ – jis savo aikštėje 3:1 nugalėjo Atėnų „Panathinaikosą“ ir pasinaudojęs tuo, kad Milane vietos „Interas“ su Brėmeno „Werderiu“ pasidalino tik po tašką, bent laikinai įsitaisė pačiame turnyrinės lentelės viršuje.

C grupėje itin nepasisekė Donecko „Shakkhtar“ vienuolikei, kuri namie ilgą laiką pirmavusi prieš „Barceloną“, įsigudrino per paskutines tris mačo minutes prasileisti du futbolo vunderkindo iš Argentinos Lionelio Messi įvarčius ir pralaimėti 1:2. Kitoje dvikovoje Lisabonos „Sportingas“ be didesnių problemų 2:0 sutvarkė „Baselį“.

D grupėje situacija kol kas aiškiausia – antrąsias pergales į savo sąskaitą įsirašė lyderiai FC „Liverpool“ ir Madrido „Atletico“. Anglai įtikinamai 3:1 sudorojo stipriai susilpnėjusį Eindhoveno PSV, o ispanai 2:1 palaužė Marselio „Olympiquę“.