baselį

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „baselį“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „baselį“.

UEFA Čempionų lygoje – „Inter“ nesėkmė

Po vakar sužaistų likusių UEFA Čempionų lygos grupių varžybų 5-ojo turo rungtynių intriga kovoje dėl kelialapių į kitą etapą išliko tik A ir B grupėse. Labiausiai prie to prisidėjo „Chelsea“ ekipa, išleidusi pergalę iš savo rankų Prancūzijoje, ir sensacingas „Inter“ klubo pralaimėjimas graikams. A grupėje itin svarbią pergalę svečiuose iškovojo AS „Roma“ futbolininkai, kurie Rumunijoje 3:1 pranoko vietos CFR „Clują“ ir pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą.
2008-11-27

UEFA Čempionų lygoje – įspūdingas „Barcelonos“ šou ir kukli „Chelsea“ pergalė

Šiandien buvo sužaistos likusios 8-erios UEFA Čempionų lygos trečiojo grupių varžybų turo rungtynės. Įspūdingą pergalę 5:0 Bazelyje iškovojo Ispanijos grandė FC „Barcelona“, o Londono „Chelsea“ klubas namuose per kančias išvargo pergalę 1:0 prieš AS „Roma“ ekipą. A grupėje minimalias pergales nuskynė abi šeimininkų komandos - „Chelsea“ po Johno Terry įvarčio antrajame kėlinyje palaužė „Romą“, o „Girondins“ privertė pasiduoti CFR „Clujo“ vienuolikę.
2008-10-22

UEFA Čempionų lygoje – neįtikėtinos „Barcelona“ ir „Anorthosis“ pergalės

Šiandien buvo sužaistos likusios aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių varžybų antrojo turo rungtynės, kuriose pirmą pergalę istorijoje iškovojo Kipro atstovai Famagustos „Anorthosis“ futbolininkai, tris taškus Ukrainoje paskutinėmis minutėmis išplėšė „Barcelona“, o „Interas“ namie nesugebėjo įveikti „Werderio“. A grupėje svarbią pergalę iškovojo AS „Roma“ klubas, Bordo mieste net 3:1 įveikęs vietos „Girondins“ futbolininkus.