werderio

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „werderio“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „werderio“.

Pagaliau – didysis futbolas grįžta!

Sporto karaliumi tituluojamo futbolo fanai visame pasaulyje pagaliau gali lengviau atsikvėpti – po kelis mėnesius trukusios vasaros pertraukos į stadionus veržiasi naujasis sezonas. Mūšiai jau verda Po tarpsezonį vykusių žaidėjų mainų, perėjimų iš vienos komandos į kitą bei įspūdingų pirkinių, kurių sumos neretai siekė ir po 50 milijonų eurų, kovos stipriausiomis vadinamomis Europos lygose jau įsibėgėja. Pirmieji savo nacionalinius čempionatus atgaivino Vokietijos ir Prancūzijos klubai.
2009-08-25

UEFA taurė atiteko Donecko „Šachtar“ ekipai

Vakar didžiausiame Turkijos mieste Stambule vykusiame UEFA taurės turnyro finale triumfavo Donecko „Šachtar“ futbolininkai, kurie po pratęsimo 2:1 parklupdė Brėmeno „Werderį“ ir pirmą kartą iškovojo prestižinį trofėjų.
2009-05-21

Ar ir šiandien Čempionų lygoje sulauksime įvarčių liūties?

Po vakar sužaistų aštuonių UEFA Čempionų lygos mačų, per kuriuos tiesiog lijo įvarčiais, šiandien į Europos futbolo  stadionus įžengs dar 16 ekipų, pasiruošusių ne tik kuo dažniau mušti kamuolį į vartus, bet ir kovoti dėl pergalės. Jūsų teismui pateikiame trumpą šios dienos rungtynių apžvalgą.
2008-10-22

Vokietijos vartininkas susilaužė ranką

Likus dviem dienom iki atrankos į 2010-ų metų pasaulio čempionatą rungtynių su Rusijos rinktine Vokietijos nacionalinę komandą pasiekė ne kokios žinios – ranką susilaužė pagrindinis jos vartininkas Robertas Enke. Vokietijos futbolo federacija pranešė, kad 31-ų metų „Hannover“ ekipos vartų sargas traumą patyrė per vieną iš treniruočių ir tikrai negalės padėti savo šalies rinktinei artimiausiuose mačuose su Rusija ir Velsu.
2008-10-09

J. Mourinho: Duodu šimtą procentų, kad išeisime iš grupės

Vyriausiasis Milano „Inter“ ekipos, kuri vakar UEFA Čempionų lygos antrojo turo rungtynėse namuose nesugebėjo įveikti Brėmeno „Werderio“ (1:1), treneris iš Portugalijos Jose Mourinho pareiškė, kad jo auklėtiniai vis tiek turėtų be problemų patekti į kitą varžybų etapą: „Aš visai nenusiminęs šiuo rezultatu, tik kiek gaila, kad neišnaudojome šitiek progų. Žaidėme greitą atakuojantį futbolą, ypač pirmajame kėlinyje.
2008-10-02

UEFA Čempionų lygoje – neįtikėtinos „Barcelona“ ir „Anorthosis“ pergalės

Šiandien buvo sužaistos likusios aštuonerios UEFA Čempionų lygos grupių varžybų antrojo turo rungtynės, kuriose pirmą pergalę istorijoje iškovojo Kipro atstovai Famagustos „Anorthosis“ futbolininkai, tris taškus Ukrainoje paskutinėmis minutėmis išplėšė „Barcelona“, o „Interas“ namie nesugebėjo įveikti „Werderio“. A grupėje svarbią pergalę iškovojo AS „Roma“ klubas, Bordo mieste net 3:1 įveikęs vietos „Girondins“ futbolininkus.