Pietų Korėjoje vykstančiame ATP „Challenger“ serijos „Gwangju Open Challenger“ vyrų teniso turnyre pergalę iškovojo 33-ejų metų Ričardas Berankis (ATP-371), kuris per 2 val. 23 min. 7:6 (8:6), 7:6 (8:6) nugalėjo 20-metį Australijos tenisininką Jamesą McCabe (ATP-364).

Tai buvo pirmoji R. Berankio akistata su J. McCabe. Pirmajame sete R. Berankis pirmasis pralaimėjo savuosius padavimus, tačiau septintajame sete rezultatą išlygino.

Pratęsime R. Berankis pirmavo 6:2, tačiau varžovui pavyko išlyginti rezultatą, bet R. Berankis atsitiesė ir laimėjo pirmąjį setą.

Antrajame sete R. Berankis ir vėl pirmasis pralaimėjo savuosius padavimus, tačiau labai greitai atstatė pusiausvyrą. Pratęsime vėl vyko itin atkakli kova, kol galiausiai lemiamose akimirkose geriau sekėsi R. Berankiui.

Ketvirtfinalyje R. Berankis susikaus su australo Philipo Sekuličiaus (ATP-268) ir esto Marko Lajalo (ATP-208) poros nugalėtoju.

R. Berankis Pietų Korėjoje dalyvauja ir dvejetų varžybose. Pirmajame rate balandžio 17-ą dieną lietuvis su ukrainiečiu Ilja Marčenka įveikė pirmą pagal skirstymą turnyro porą iš Japonijos – Toshihide Matsui ir Kaito Uesugi, o antrajame rate susikaus su Pietų Korėjos tenisininkai Sanhui Shin ir Woobin Shin.

ATP „Challenger“ serijos vyrų teniso turnyro Pietų Korėjoje prizų fondą sudaro 82 tūkst. JAV dolerių.