Vilniaus „Žalgiris“ UEFA Europos lygos ketvirtojo atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse vakar po pratęsimo bendru rezultatau 3:4 nusileido Razgrado „Ludogorets“ futbolininkams. Lemiamą įvartį vilniečiai praleido jau paskutinę pratęsimo minutę, kuomet varžovai realizavo paskirtą baudinį.

Vilnius lygus rezultatas 3:3 lėmė, kad Lietuvos čempionai šiame sezone varžysis UEFA Europos Konferencijų lygoje.

Šio turnyro grupių etapo burtai bus ištraukti jau šiandien, bet prieš traukiant burtus Lietuvos čempionai pateko į trečią krepšelį pagal pajėgumą, tad gaus po vieną varžovą iš pirmojo, antrojo ir ketvirtojo krepšelio.

Pirmasis krepšelis: „Villarreal“ (Ispanija), „Basel“ (Šveicarija), Prahos „Slavia“ (Čekija), AZ (Nyderlandai), „Gent“ (Belgija), Stambulo „Basaksehir“ (Turkija), Belgrado „Partizan“ (Serbija), Londono „West Ham United“ (Anglija).

Antrasis krepšelis: Klužo CFR (Rumunija), „Molde“ (Norvegija), Bukarešto FCSB (Rumunija), „Fiorentina“ (Italija), „Koln“ (Vokietija), Beer Ševos „Hapoel“ (Izraelis), Bratislavos „Slovan“ (Slovakija).

Trečiasis krepšelis: „Nice“ (Prancūzija), Briuselio „Anderlecht“ (Belgija), Vilniaus „Žalgiris“ (Lietuva), Vienos „Austria“ (Austrija), Edinburgo „Heart“ (Škotija), „Shamrock Rovers“ (Airija), „Sivasspor“ (Turkija), „Vaduz“ (Lichtenšteinas).

Ketvirtasis krepšelis: „Dnipro“ (Ukraina), Poznanės „Lech“ (Lenkija), „Slovacko“ (Čekija), „Silkeborg“ (Danija), Stokholmo „Djurgardens“ (Švedija), „Pyunik“ (Armėnija), Rygos RFS (Latvija), „Ballkani“ (Kosovas).