Ketvirtadienio vakarą Eurolygoje įvyko antrosios atkrintamųjų rungtynės, kuriose Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ namuose 95:79 (20:28; 31:11; 20:21; 24:19) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą.

Po šių rungtynių serijos rezultatas tapo lygus (1/1). Primename, kad pirmose atkrintamųjų serijos rungtynėse antradienį 91:87 triumfavo Izraelio klubas.

M. Grigonis šiose rungtynėse buvo rezultatyvus, tačiau nespindėjo. Lietuvis surinko 2 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Į pergalę Graikijos klubą vedė Kostas Sloukas, kuris pelnė 29 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 4 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu svečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Lorenzo Brownas, kurio sąskaitoje – 18 taškų, 2 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

„Maccabi“ rungtynėse startavo kiek solidžiau (8:4), tačiau Kendrickas Nunnas tritaškiu skirtumą mažino iki minimalaus – 7:8. Pastarasis kartu su M. Grigoniu netrukus į priekį išvedė „Panathinaikos“ (14:12). Netrukus svečiai surengė spurtą ir priekyje laikėsi iki pat kėlinio galo 28:20.

Antrąjį kėlinį Ergino Atamano auklėtiniai pradėjo spurtu 5:0, o netrukus K. Sloukas išlygino rezultatą 28:28. „Panathinaikos“ perėmė iniciatyvą ir skirtumas tapo dviženkliu, o po antrojo ketvirčio šeimininkai pirmavo 51:39.

„Panathinaikos“ naudojosi tuo, kad „Maccabi“ puolimas strigo – 56:39. Nors L. Brownas po trijų minučių nutraukė taškų badą, tačiau „Maccabi“ sunkiai artėjo ir situaciją toliau kontroliavo šeimininkai, o po trijų kėlinių šeimininkai jau pirmavo užtikrintai – 71:60.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Tel Avivo klubas dar bandė kabintis į rungtynes, tačiau šeimininkai žaidė užtikrintai ir antroji kėlinio dalis didelės intrigos nebeturėjo.

„Panathinaikos“: Kostas Sloukas 29 (8/9 dvit., 4/7 trit., 1/1 baud.), Ioannis Papapetrou 15 (4/7 trit.), Kostas Mitoglou 14 (6 atk. kam.), Mathiasas Lessortas 11 (8 atk. kam., 22 n.b.), Kendrickas Nunnas 10.

„Maccabi“: Lorenzo Brownas 18 (6 rez. perd.), Antoniusas Clevelandas ir Jake‘as Cohenas – po 12, Tamiras Blattas 11 (6 rez. perd.), Jasielis Rivero 9.

Sekančios rungtynės kelsis į Belgradą, kadangi iškovodami pergalę pirmose rungtynėse Tel Avivo krepšininkai iškovojo ir aikštės pranašumą sekančiose dvejose rungtynėse. Primename, kad „Maccabi“ savo namų rungtynes žaidžia Belgrade, dėl Izraelyje vykstančių neramumų.