Paskutinės Anglijos „Premier“ lygos 13-ojo turo rungtynės tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ tapo tikru desertu futbolo aistruoliams, tačiau atkakli kova neapsiėjo be vaikiškų klaidų. Thomaso Tuchelio auklėtiniai iškovojo kovingas lygiasias 1:1 (0:0) ir dar bent vienam turui išliko pirmenybių lyderiais.

Prieš rungtynes „Man Utd“ ekipos sirgaliai skėsčiojo rankomis, nes laikinai ekipai vadovaujantis Michaelas Carrickas į startinį vienuoliktuką neįtraukė Cristiano Ronaldo, kuris į aikštę žengė tik 69-ą minutę.

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių, tačiau aikštėje visiškai dominavo „Chelsea“ futbolininkai, greitai perimdavę kamuolius iš „Man Utd“ futbolininkų ir užgesindavę visas jų progas greitoms atakoms.

Jadonas Sancho 50-ąją minutę pasinaudojo grubia patyrusio italo Jorginho klaida aikštės viduryje ir išbėgęs vienas prieš vartus nuginklavo „Chelsea“ vartininką Edouardo Mendy 1:0.

Tačiau 69-ąją minutę klaida atsakė „Man Utd“ gynėjas Aaronas Wan-Bissaka, savo baudos aikštelėje kliudęs priešininko Thiago Silvos koją.

Teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, o savo kaltės išpirkti stojo Jorginho, smūgį patikimai realizavęs 1:1.

Rungtynių pabaigoje gerų progų pasižymėti turėjo abi komandos, o pačią paskutinę pridėto laiko minutę idealią galimybę išplėšti pergalę turėjo „Chelsea“ gynėjas Antonio Rudigeris, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.