Julianas Alvarezas įmušė du įvarčius, o „Manchester City“ pirmą kartą laimėjo FIFA pasaulio klubų taurę, kai Saudo Arabijoje 4:0 įveikė brazilų „Fluminense“.

Pepo Guardiolos komanda, turnyre dalyvaujanti po to, kai praėjusį sezoną laimėjo Čempionų lygą, puikiai pradėjo rungtynes, nes J. Alvarezas įmušė jau po 40 sekundžių, kai Nathanas Ake tolimu smūgiu pataikė į virpstą.

Antrąjį įvartį jie įmušė 27-ąją minutę, kai Nino į savo vartus nukreipė Philo Fodeno perdavimą.

Antroje rungtynių pusėje anglas Fodenas pats įmušė įvartį, kai prasiveržė pro vidurį ir įmušė J. Alvarezo perdavimą, o 88-ąją minutę argentiniečių puolėjas įmušė antrąjį įvartį smūgiu į tolimąjį vartų kampą.

Sėkmė reiškė, kad „Man City“ prilygsta „Manchester United“, „Liverpool“ ir „Chelsea“ klubams, iškovojusiems Pasaulio klubų taurę, ir tapo pirmąja Anglijos komanda, laimėjusia penkis trofėjus per vienerius kalendorinius metus.

Po praėjusio sezono „Premier“ lygos, FA taurės ir Čempionų lygos trejeto rugpjūtį sekė ir triumfas UEFA Supertaurėje.

„Tai buvo neįtikėtini metai, – sakė P. Guardiola. – Šiandien uždarėme šį skyrių. Laimėjome viską, ką galėjome. Dabar laikas bandyti iš naujo.“

Tačiau šiek tiek blizgesio iš jų pergalės atėmė tai, kad antrojo kėlinio pabaigoje traumą patyrė Rodri, kuris buvo toks įtakingas komandai. Taip pat komandai šiose rungtynėse nepadėjo Erlingas Haalandas, kuris toliau gydosi kojos traumą.

Norvegijos futbolininkas dėl traumos taip pat praleido pastarąsias klubo rungtynes su „Luton Town“, Belgrado „Crvena Zvezda“ ir „Crystal Palace“.