Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Kristina Saltanovič 20 km distancijoje užėmė trečiąją vietą. Tai pirmas Lietuvos ėjikų medalis, iškovotas tokiose varžybose per visą istoriją. K. Saltanovič nuotolį įveikė per 1 val. 34 min. 17 sek.

Lengvaatletė iš Lietuvos nugalėtojai ispanei Marijai Vasko (Maria Vasco, 1:32.53) nusileido 1 min. 24 sek. Antroji vieta atiteko rusei Anisijai Kirdiapkinai - 1 val. 33 min. 28 sek.

Brigita Virbalytė-Dimšienė, trasoje sugaišusi 1 val. 40 min. 41 sek., finišavo 20-ta, o Sonata Milušauskaitė ir Neringa Aidietytė distancijos nebaigė.

Jei nors viena iš nefinišavusių ėjikių būtų pasiekusi finišo liniją, tai ir komandų įskaitoje Lietuva būtų užėmusi trečiąją vietą.

Iš 50 startavusių lengvaatlečių finišą pasiekė 40.

Vyrų 20 km ėjimo rungtyje startavę lietuviai Vilius Mikelionis, Tadas Šuškevičius ir Tautvydas Žėkas distancijos nebaigė.

Pirmąsias tris vietas užėmė Italijos atstovai, o nugalėjo Džiordžijus Rubinas (Giorgio Rubino) - 1 val. 24 min. 6 sek.