brigita virbalytė-dimšienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brigita virbalytė-dimšienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brigita virbalytė-dimšienė“.

Dėl rekordų ir aukštų vietų šokiruotos Lietuvos ėjikės: „Negalime patikėti“

Nors startų Europos lengvosios atletikos čempionate vis dar laukia septyni lietuviai, jau dabar aišku, kad sekmadienį pasibaigsiančios pirmenybės Lietuvai taps sėkmingiausiomis istorijoje. Berlyne mūsiškiai jau iškovojo du medalius, o dar penki lengvaatlečiai prasibrovė į geriausiųjų aštuonetą. Šokiruotos – tokios po itin sėkmingai susiklosčiusių moterų 20 km sportinio ėjimo varžybų buvo Brigita Virbalytė-Dimšienė ir Živilė Vaiciukevičiūtė.
2018-08-11

Fantastiškas Lietuvos ėjikių pasirodymas: buvo arti medalio ir pagerino šalies rekordą

Berlyne, Vokietijoje, vykstančiame Europos lengvosios atletikos čempionate šeštadienį startavo Lietuvos ėjikės, kurios varžėsi moterų 20 km sportinio ėjimo varžybose. Puikiai pasirodė Brigita Virbalytė-Dimšienė, kuri trasą įveikė per 1 val. 27,59 min. ir užėmė ketvirtą vietą. Lietuvė net 1 min. ir 2 sek. pagerino šalies rekordą, kuris nuo 2014 metų priklausė Neringai Aidietytei. Puikiai pasirodė ir Živilė Vaiciukevičiūtė, finišavusi penktoje vietoje. 22-ejų lietuvė nuotolį įveikė per 1 val.
2018-08-11

Naujametiniame ėjime Kėdainiuose triumfavo B. Virbalytė ir M. Žiūkas

Tradicinių sportinio ėjimo varžybų „Kėdainiai-2014“ nugalėtojais tapo geriausi praėjusių metų Lietuvos ėjikai Brigita Virbalytė-Dimšienė ir Marius Žiūkas, rašo lengvoji.lt. 5 km distanciją B. Virbalytė-Dimšienė įveikė per 22 min ir 2 sek., o 10 km trasą greičiausiai nuėjęs M. Žiūkas finišo liniją kirto per 41 min ir 57 sek.
2014-01-06

Alytuje – paskutiniai ėjikų žingsniai prieš Londono olimpines žaidynes

Artėjančiose Londono vasaros olimpinėse žaidynėse tarp Lietuvai atstovausiančių sportininkų bus mažiausiai keturi ėjikai. Olimpinius A normatyvus jau yra įvykdę Kristina Saltanovič, Brigita Virbalytė-Dimšienė, Neringa Aidietytė ir Marius Žiūkas. Birželio 1-ą dieną Alytuje vyksiančio sportinio ėjimo festivalio metu jiems bus įteikti Lietuvos olimpinės rinktinės narių ženklai, teigiama pranešime spaudai.
2012-05-31

Kristina Saltanovič Europos taurės varžybose iškovojo bronzą!

Sekmadienį Prancūzijoje vykusiose 8-osiose Europos sportinio ėjimo taurės varžybose Kristina Saltanovič 20 km distancijoje užėmė trečiąją vietą. Tai pirmas Lietuvos ėjikų medalis, iškovotas tokiose varžybose per visą istoriją. K. Saltanovič nuotolį įveikė per 1 val. 34 min. 17 sek. Lengvaatletė iš Lietuvos nugalėtojai ispanei Marijai Vasko (Maria Vasco, 1:32.53) nusileido 1 min. 24 sek. Antroji vieta atiteko rusei Anisijai Kirdiapkinai - 1 val. 33 min. 28 sek.