• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos rinktinė surengė treniruotę Vilnaus „Twinsbet“ arenoje, kur jau sekmadienio vakarą sužais draugiškas rungtynes su slovėnais.

Lietuvos rinktinė surengė treniruotę Vilnaus „Twinsbet“ arenoje, kur jau sekmadienio vakarą sužais draugiškas rungtynes su slovėnais.

REKLAMA

Rungtynes nuo 19.30 val. tiesiogiai transliuos portalas tv3.lt ir TV3 kanalas. 

Slovėnijos rinktinėje nebus Luka Dončičiaus, bet rungtyniaus abu natūralizuoti amerikiečiai – Josbas Nebo ir Mike‘as Tobey.

Lietuviai žais be Domanto Sabonio, kuris dėl asmeninių priežasčių gavo kelias dienas poilsio ir nesportavo šeštadienį bei nerungtyniaus sekmadienį.

Vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis interviu teigė, kad pats dalyvauja darbo pokalbiuose ir ieško naujo klubo. Specialistas taip pat kalbėjo apie pakeistą rinktinės žaidimą be Jono Valančiūno ir Mariaus Grigonio gerą nuotraiką.

„Esame riboti laike, bet padarė viską, ką planavome ir gana neblogai padirbėjome. Svarbiausia, kad turime visus sveikus žaidėjus ir bandome po truputį gerinti formą“, – sakė strategas.

REKLAMA
REKLAMA

Kodėl nebuvo D.Sabonio?

Jis dėl asmeninių priežasčių pasisėmė kelias laisvas dienas. Labai gerai dirbo.

Kaip atrodo Motiejus Krivas?

Dar prieš išvykstant į NCAA buvo geras žaidėjas, kuris duodavo gerą kovą Biručiui. Mano nuomonė apie Motiejų labai gera. Tik laiko klausimas, kada jis nueis į aukštesnį lygį. Jeigu kalbant apie NBA, jis bus pirmas NBA lietuvis po Mato Buzelio.

REKLAMA

Kada galima tikėtis galutinio dvyliktuko?

Po Slovėnijos, nes nėra tikslo vežti didelio žaidėjų skaičiaus į Puerto Riką, o likus dienai juos išsiųsti į namus. Kol kas dar paskutinės dienos, kai stengiamės išsigryninti galutinę sudėtį. 

Ką manote apie sekmadienio varžovę Slovėniją?

 Labiau koncentruojamės į save, žinome, kad Tobey neparankus mums metantis aukštaūgis. Nebo turi atletiškumą, kovą dėl kamuolių, tačiau jį pažįstame. Draugiškose varžovai gali naudoti abu aukštaūgius ir juos matysime ant parketo. 

REKLAMA
REKLAMA

Kaip dabar atrodo Rokas Jokubaitis? 

Vieni įgauna formą, kitiems reikia atstatomųjų treniruočių. Rokas po truputį įgauna formą ir bus pasiruošęs atrankos kovoms. – Iš nuotraukų atrodo, kad Marius Grigonis spindi gera nuotaika ir pozityvu.

Nuotraukos gerai atspindi – jis geros nuotaikos ir po gero sezono. Nuo pirmos treniruotės nesitaupė ir kibo į darbus. Svarbus žaidėjas šiais metais. 

Ar M.Grigonis bus svarbiausias perimetro žaidėjas?

Taip, kažkiek dalinsis su Deividu Sirvydžiu, kažkiek kartu rungtyniaus.

Ar dvejos draugiškos rungtynės prideda įtampos?

Dirbome ties klausimu gauti trečią mačą, bet to nepavyko padaryti. Laikas nedėkingas – olimpiados dalyvės dar nesportuoja, o tos, kurios dalyvauja atrankoje, žaidžia arba kitame žemyne, arba turi grafiką. Turėsime papildomą 2–3 dienų treniruočių stovyklą ir išpešime iš to naudos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kaip D.Sabonis atrodo, kai yra pagrindinis aukštaūgis?

Kažkiek pakeitėme savo puolimą, ypatingai planus, jis daugiau čiupinėja kamuolį, daugiau gali sukurti situacijų. Jo vaidmuo gali būti dar svarbesnis.

Kaip sekasi darbo paieškos?

Vyksta ieškojimai, turiu darbo pokalbius kažkokius, bet nieko konkretaus nėra.

Kokia kryptis – Lietuva, Europa, Azija?

Paminėjote visas valstybes, iš visų buvo susidomėjimas. Noriu susirasti geriausią. Jeigu reikės, palauksiu.

Beną Matkevičių pasveikinote? 

Žinoma. Beno nėra su mumis, jis dar švenčia, kaip matėme. Po to jo laukia NBA naujokų birža ir jis prisijungs, kai nuvyksime į Puerto Riką.

Edgaras Pulkovskis, krepsinis.net

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų