Vakar startavo UEFA Europos lygos grupės varžybos. Sėkmingai jas pradėjo Latvijos čempionas FK „Ventspils“ klubas, kuris pateikė sensaciją ir Vokietijoje sugebėjo iškovoti lygiąsias 1:1 su tituluotuoja Berlyno „Hertha“ ekipa.

Intriguojanti dvikova vyko Lilio mieste, kur vieto „Lille“ susikovė su CF „Valencia“ futbolininkais. Didžiąją rungtynių dalį įvarčių nebuvo įmušta, tačiau mačo pabaigoje abi komandos apsikeitė įvarčiai ir rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1.

Vienos „Rapid“ klubas namuose, netikėtai lengvai rezultatu 3-0 sutriuškino „Hamburg“ futbolininkus.

Visi rezultatai:

A grupė:

„Ajax“ 0-0 FC „Timisoara“

„Dinamo Zagreb“ 0-2 „Anderlecht“

74` [0-1] Victor Salvador Bernardez Blanco

88` [0-2] Jonathan Legear

B grupė:

„Genoa“ 2-0 „Slavia Prague“

4` [1-0] Alberto Zapater

39` [2-0] Giuseppe Sculli

„Lille“ 1-1 „Valencia“

78` [0-1] Juan Mata

86` [1-1] Yao Kouassi Gervinho

C grupė:

„Hapoel Tel Aviv“ 2-1 „Celtic“

25` [0-1] Georgios Samaras

75` [1-1] Nemanja Vucicevic

88` [2-1] Maaran Lala

REKLAMA

„Rapid“ 3-0 „Hamburg“

35` [1-0] Steffen Hofmann

44` [2-0] Nikica Jelavic

76` [3-0] Christopher Drazan

D grupė:

„Heerenveen“ 2-3 „Sporting“

12` [1-0] Gerald Sibon

17` [1-1] Liedson

40` [1-2] Liedson

77` [2-2] Michael Dingsdag

88` [2-3] Liedson

„Hertha“ 1-1 „Venspils“

34` [1-0] Lukasz Piszczek

48` [1-1] Edgar Gauracs

E grupė:

„Basel“ 2-0 „Roma“

11` [1-0] Carlitos

87` [2-0] Federico Almerares

„CSKA Sofia“ 1-1 „Fulham“

62` [0-1] Diomansy Kamara

65` [1-1] Michel

F grupė:

„Panathinaikos“ 1-3 „Galatasaray“

5` [0-1] Elano

47` [0-2] Milan Baros

57` [0-3] Josu Sarriegi

78` [1-3] Dimitrios Salpingidis

„Sturm Graz“ 0-1 „Dinamo Bucuresti“

81` [0-1] Gabriel Tamas

G grupė:

„Lazio“ 1-2 „Salzburg“

59` [1-0] Pasquale Foggia

82` [1-1] Franz Schiemers

90` [1-2] Marc Janko

„Villarreal“ 1-1 „Levski Sofia“

72` [1-0] Nilmar



H grupė:

„Fenerbahce“ 1-2 „Twente“

71` [1-0] Mehmet Topuz

75` [1-1] Blaise NKufo

80` [1-2] Blaise NKufo

„Steaua Bucuresti“ 0-0 FC „Sheriff“



I grupė:

„Benfica“ 2-0 „BATE Borisov“

36` [1-0] Nuno Gomes

41` [2-0] Oscar Cardozo

„Everton“ 4-0 „AEK Athens“

10` [1-0] Joseph Yobo

17` [2-0] Sylvain Distin

37` [3-0] Steven Pienaar

82` [4-0] Jo

55` iš aikštės pašalintas Carlos Luciano Araujo ("AEK Athens")



J grupė:

„Club Brugge“ 1-4 „Shakhtar“

12` [0-1] Aleksei Gai

19` [0-2] Willian

35` [0-3] Darijo Srna

62` [1-3] Karel Geraets

75` [1-4] Konstantin Kravchenko

„Partizan Belgrad“ 2-3 „Toulouse“

23` [1-0] Mladen Krstajic

30` [1-1] Francois Sirieix

38` [1-2] Francois Sirieix

49` [1-3] Xavier Pentecôte

67` [2-3] Cleo

K grupė:

„CFR Cluj“ 2-0 „FC Copenhagen“

53` [1-0] Juan Emmanuel Culio

75` [2-0] Lacina Traore

„Sparta Prague“ 2-2 „PSV Eindhoven“

76` [1-0] Roman Hubnik

80` [1-1] Jonathan Reis

87` [2-1] Martin Zeman

90` [2-2] Jonathan Reis

L grupė:

„Athletico Bilbao“ 3-0 „Austria Wien“

8` [1-0] Fernando Llorente

24` [2-0] Fernando Llorente

58` [3-0] Iker Muniain

71` iš aikštės pašalintas Marku Suttner ("Austria Wien")


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų