Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) europietis, slovėnas Luka Dončičius, pasiekė nuo 2010-ųjų metų nepagerintus rodiklius, tačiau jo vedama Dalaso „Mavericks” (20-24) namuose pralaimėjo atkaklų mūšį prieš San Antonijaus „Spurs” (26-20).

Dalase vykusi dvikova baigėsi svečių pergale 101:105 (35:20, 21:25, 24:30, 21:30) .

Slovėnas aikštėje praleido 35 minutes. Jis per šį laiką pelnė 25 taškus ir darkart tapo rezultatyviausiu savo komandos žaidėju.

Kartu L. Dončičius atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus kamuolį prarado, 4 sykius prasižengė ir surinko 25 naudingumo balus.

Slovėnijos pasididžiavimas tapo pirmuoju NBA lygos naujoku nuo 2010-ųjų, kuriam pirmojo sezono metu pavyko pelnyti 25 ir daugiau taškų penkis susitikimus iš eilės.

Verta paminėti ir tai, kad „Mavericks“ per ilgąją pertrauką turėjo beveik 20-ies taškų pranašumą. Vis tik, jo išsaugoti nepavyko.

„Mavericks“: Lukas Dončičius 25 (8 atk. kam., 8 rez. perd., 25 naud. bal.), Wesley Matthewsas 13, Dorianas Smithas 12, Harrisonas Barnesas 11 (8 atk. kam.), DeAndre Jordanas 9 (9 atk. kam.).

„Spurs“: Marco Belinelli 17, Patrickas Millsas, Rudy Gay'us ir DeMaras DeRozanas po 14, Brynas Forbesas (5 atk. kam.) ir Davis Bertans po 12, Jakobas Poeltlas 6 (7 atk. kam.).