Du buvę žalgiriečiai, atsidūrę skirtingose barikadų pusėse, buvo geriausi savo komandose, o dvyliktą Eurolygos turą pergale pradėjo Pirėjo „Olympiacos“ (7-5).

Davido Blatto auklėtiniai namie 88:81 (25:12, 23:34, 17:22, 23:13) palaužė Stambulp „Anadolus Efes“ (8-4).

Puikiai šiose rungtynėse žaidė du buvę žalgiriečiai. Nugalėtojams po traumos sugrįžęs Axelis Toupane’as per beveik 21 minutę pelnė 19 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 3/4 baud.) ir surinko 16 naudingumo balų.

Prancūzas buvo rezultatyviausias savo komandoje. Naudingiau už jį žaidė tik 15 taškų pelnęs ir 9 kamuolius atkovojęs Nikola Milutinovas.

„Anadolu Efes“ gretose rezultatyviausiai žaidė Vasilje Micičius, kuris rungtyniavo net 35 minutes, pelnė 24 taškus (5/6 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud.) atliko 6 rezultatyvius perdavimus, suklydo 5 kartus ir surinko 22 naudingumo balus. Pagal pastarajį rodiklį serbas buvo geriausias savo komandoje kartu su Adrienu Moermanu.

Kiti du buvę žalgiriečiai, dabar žaidžiantys „Anadolu Efes“, Brockas Motumas ir Jamesas Andersonas atitinkamai surinko 4 ir 8 taškus.

Turkų treneris Erginas Atamanas net neįpusėjus pirmam kėliniui pasižymėjo netradiciniu ėjimu - pakeitė visą žaidėjų penketą vienu metu. Tuo metu „Olympiakos“ pirmavo 10:2.

Toks manevras nepadėjo ir po pirmų dešimties minučių šeimininkai buvo priekyje 25:12. Vis tik turkai pabudo antrame kėlinyje ir išlygino žaidimo eigą. Prieš ketvirtą kėlinį jau turkai turėjo trapų trijų taškų pranašumą, o viskas sprendėsi paskutinę susitikimo minutę.

„Olympiakos“ pirmavo 83:80, bet kamuolį turėjo „Anadolu Efes“. Likus žaisti 38 sekundes V. Micičius suklydo, iš jo kamuolį perėmė Georgios Printezis, o „Olympiakos“ pergalę baudų metimais įtvirtino Janis Strelniekas.