Prienų „Skycop“ į Alytų atvyko turint vieno taško deficitą, tačiau tai nesutrukdė jiems žengti į Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalį. Dviženklį deficitą panaikinę prieniškiai tapo paskutine komanda žengusia tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų.

Antrajame kėlinyje 15 taškų skirtumu atsilikusi „Skycop“ po atkaklios kovos 79:68 (12:21; 13:18; 26:11; 18:18) palaužė Alytaus „Dzūkiją“.

„Skycop“ antrąją rungtynių dalį pradėjo spurtu 18:5 ir neilgai trukus sugrįžo į rungtynes (43:44). 26:11 trečiąjį kėlinį laimėję prieniškiai prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo 1 taško pranašumą – 51:50.

Vis dėlto „Dzūkija“ psichologiškai nepalūžo ir neleido prieniškiams pabėgti į priekį. Likus žaisti mažiau negu dvejoms minutėms Michaelas Bruesewitzas smeigė tritaškį ir išvedė „Skycop“ į priekį – 67:64.

Komandos po to apsikeitė tiksliais baudų metimais, tačiau Kendricko Browno mestas tritaškis išsisuko iš lanko, o Darjušas Lavrinovičius padidino „Skycop“ persvarą iki 5 – 71:66. Prieniškiai sugebėjo apsiginti dar kartą, o po Arno Labucko baudos metimų, likus žaisti 38 sekundes, „Skycop“ dar labiau nutolo nuo varžovų (73:66).

Tas pats K. Brownas pataikė tik vieną baudą kitoje aikštės pusėje ir dzūkai buvo priversti imtis pražangų taktikos. Vis dėlto alytiškiams išsigelbėti nepavyko ir į kitą etapą žengė „Skycop“.

„Dzūkija“: Egidijus Dimša 16 (12 atk. kam.), Kendrickas Brownas 13 (2/9 trit.), Dominykas Domarkas 12, Paulius Petrilevičius 11 (11 atk. kam.).

„Skycop“: Martynas Gecevičius 28, Darjušas Lavrinovičius 15 (10 atk. kam.), Mike'as Bruesewitzas 13.