Nacionalinėje krepšinio asociacijos (NBA) naktį iš pirmadienio į antradienį sužaistos septynerios rungtynės.

Hiustono „Rockets“ (9/10) komanda svečiuose po pratęsimo 131:135 (42:30, 23:37, 33:27, 27:31, 6:10) nusileido Vašingtono „Wizards“ (8/12) klubui.

54 taškus įmetęs „Rockets“ lyderis Jamesas Hardenas sužaidė savo rezultatyviausias sezono rungtynes, jo karjeros rekordas – 60 taškų.

Krepšininkas vien per pirmuosius tris kėlinius įmetė 44 taškus, bet paskutiniame ketvirtyje prametė penkis metimus iš septynių, pratęsime – vieną iš dviejų.

Taip pat jis padarė 11 klaidų, bet atliko 13 rezultatyvių perdavimų ir po krepšiais sugriebė 8 kamuolius.

Hiustono klubas antrą kartą iš eilės žaidė be įžaidėjo ir vieno pagrindinių žaidėjų Chriso Paulo.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 54 (8 atk. kam., 13 rez. perd., 11 kld., 17/32 met.), Ericas Gordonas 36 (8/16 trit.), Clintas Capela 17 (14 atk. kam.), Jamesas Ennisas 10, P.J.Tuckeris 5.

„Wizards“: Johnas Wallas 36 (11 rez. perd.), Bradley Bealas 32, Markieffas Morrisas 22, Otto Porteris 14, Jeffas Greenas 13, Austinas Riversas 6.