„Betsafe–LKL“ čempionate sekmadienį Kauno „Žalgiris“ (10/1) pelnė net 102 taškus ir iškovojo itin lengvą pergalę.

„Žalgiris” namuose be vargo, rezultatu 102:61 (26:13, 24:13, 28:14, 24:21), įveikė šalies pirmenybių autsaiderius Šiaulių „Šiaulius“ (0/11).

Tai buvo didžiausiu skirtumu laimėta dvikova šiame LKL sezone.

Savo pranašumą kauniečiai įrodė jau pirmąjame kėlinyje, kurį laimėjo 13 taškų skirtumu. Iki ilgosios pertraukos pranašumas išaugo ir iki 24 taškų (50:26).

Per antrąją rungtynių pusę komandoms liko išsiaiškinti galutinį „Žalgirio” pranašumą.

Jis pasiekė net 41 tašką. Įspūdingas rungtynes sužaidė Derrickas Waltonas, atlikęs net 11 rezultatyvių perdavimų.

„Žalgiris“: Brandonas Daviesas 19 (7/9 dvitaškiai), Antanas Kavaliauskas 15 (5/6 dvitaškiai), Laurynas Birutis 12, Artūras Milaknis 10 (2/5 tritaškiai), Thomasas Walkupas ir Derrickas Waltonas (11 rez. perd.) po 9.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 13 (5/6 dvitaškiai), Antanas Udras (7 atk. kam.) ir Cedrickas Bowenas po 11, Ignas Vaitkus 4 (2/7 dvitaškiai).