Dar 2016-aisiais amerikietis Jimmeras Fredette'as rungtyniavo NBA, o dabar krepšininkas demonstruoja savo sugebėjimus Kinijoje. Tiesa, jo rezultatyvumas šiame sezone atima žadą – vietiniame čempionate jis surinko 75 taškus ir pagerino net du rekordus.

75 taškai – asmeninis J. Fredette'o rekordas, tačiau tai, ką žaidėjas sukūrė ketvirtajame rungtynių su Pekino „Dragons” kėlinyje, nustebino net visko mačiusius.

Krepšininkas per lemiamas 10 minučių surinko įspūdingus 40 taškų, o visa likusi komanda pridėjo vos 8.

Tokį rezultatyvumą ketvirtajame kėlinyje Kinijos krepšinio gerbėjai išvydo pirmą kartą istorijoje, tačiau net ir begalinių amerikiečio pastangų pergalei nepakako. Jo atstovaujama Šanchajaus „Sharks” pralaimėjimo rezultatu 136:137.