Aukščiausiojo Lenkijos futbolo diviziono devinto turo rungtynėse Arvydo Novikovo ir Justo Lasicko atstovaujama Balstogės „Jagellonia“ išvykoje rezultatu 3:1 (0:1) įveikė  Zabžo „Gornik“ ekipą, o įsimintiną šou sukūrė būtent vienas lietuvių.

Po pirmojo kėlinio „Jagellonia“ dar atsilikinėjo, o jau 62-ą minutė A. Novikovas savo komandą išvedė į priekį. Tai jis padarė įspūdingai – iš pradžių vienu lietimu susistabdė kamuolį, vėliau kelis metrus pasivarė kamuolį ir sėkmingai smūgiavo iš maždaug 25 metrų.

Akivaizdu, kad lietuvio džiaugsmas liejosi per kraštus. Kai suprato, kad kamuolys atsidūrė varžovų vartų tinkle, A. Novikovas pribėgo prie savo komandos atsarginių žaidėjų suolelio ir sukramsnojo „Snickers“ šokoladuką.

Po šios pergalės lietuvių atstovaujama komanda Lenkijos čempionate užima pirmąją vietą. Po 9 turų „Jagellonia“ yra surinkusi 19 taškų.