Amsterdamo „Ajax“ trečiadienį pergalingai pradėjo savo kelią UEFA Čempionų lygoje. Rezultatu 3:0 (0:0) buvo nugalėta Atenų „AEK“, tačiau futbolo gerbėjų dėmesį sukaustė ne tik vaizdas aikštėje – ilgosios pertraukos metu vietinius sirgalius džiugino pats Bob Marley sūnus.

Vieno pajėgiausių Nyderlandų futbolo klubų aistruoliai Bob Marley dainą „Three little birds“ dainuoja kone kiekvienų rungtynių metu, tačiau trečiadienio vakaras komandos gerbėjų galvose įstrigs dar ilgam.

Kol futbolininkai ilsėjosi ir ruošėsi antrajam rungtynių kėliniui, ant žaliosios vejos netikėtai įžengė žymaus daininiko Bob Marley sūnus Ky-Mani Marley ir, paėmęs mikrofoną į rankas, užtraukė žymiąją ir vietinių sirgalių itin mėgstamą dainą.

Pastarasis iškart sulaukė milžiniško stadione susirinkusių gerbėjų pritarimo, o užfiksuoti vaizdo įrašai netrukus pasklido internete ir sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų.

Sutapimas ar ne, antrasis kėlinys namų komandai susiklostė itin sėkmingai ir per jį ekipa pelnė net tris įvarčius, garantavusius triuškinančią pergalę.