Vokietijos sostinėje Berlyne tęsiasi Europos lengvosios atletikos čempionatas. Moterų šuolių į aukštį atranką sėkmingai įveikė Airinė Palšytė.

Lietuvė nepadarė nė vienos klaidos ir pirmaisiais bandymais įveikė 1,81 m, 1,86 m ir 1,90 m aukščius. Pastarąjį aukštį įveikė tik 11 sportininkių, tad visos jos užsitikrino vietą finale.

Finalinių varžybų startas numatomas penktadienį 20.20 val.

A.Palšytė praėjusiame Europos čempionate 2016 m. iškovojo sidabrą, kai įveikė 1,96 m aukštį. Pernai lietuvė triumfavo Europos uždarų patalpų čempionate ir pasiekė Lietuvos rekordą (2,01 m).

Šiemet vėlai sezoną pradėjusi A.Palšytė prieš Europos čempionatą aukščiausiai buvo šokusi 1,91 m.

Primename, jog trečiadienio vakarą kitas lietuvis Andrius Gudžius 21.25 val. pradės kovą dėl medalių finalinėse disko metimo varžybose.