airinė palšytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „airinė palšytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „airinė palšytė“.

„Auksinės“ kategorijos varžybose Madride Airinė Palšytė užėmė trečią vietą

Penktadienį „World Athletics“ uždarų patalpų lengvosios atletikos turo „auksinėse“ varžybose „Madrid 2024“ (Ispanija) Airinė Palšytė užėmė trečią vietą. Lietuvė įveikė 1.89 m aukštį (1.80/1 1.85/3 1.89/3 1.92/xxx). Tokį patį aukštį, tik mažesniu bandymų skaičiumi, įveikė ir nugalėtoja Lia Apostolovski (Slovėnija) bei antrą vietą užėmusi suomė Ella Junnila. 1.92 m aukštis „nepakluso“ nė vienai dalyvei.
2024-02-24

Panevėžyje – įvykdytas Europos lengvosios atletikos čempionato normatyvas ir pergalingi sugrįžimai

Šeštadienį Panevėžio manieže pasipildė į Europos čempionatą Romoje vyksiančios Lietuvos lengvaatlečių rinktinės gretos. Pirmą Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionato dieną moterų šuolio į aukštį normatyvą įvykdė Airinė Palšytė, kuri tapo dešimtąja šalies lengvaatlete iškovojusia teisę startuoti Italijos sostinėje. Be to, į varžybas sėkmingai sugrįžo pergales iškovoję olimpiečiai Brigita Virbalytė-Dimšienė ir Adrijus Glebauskas, o iš viso paaiškėjo 14 čempionų.
2024-02-18

Airinė Palšytė triumfavo šuolių į aukštį varžybose Italijoje

Antradienį Udinėje (Italija) surengtas „Udin Jump Development“ šuolininkių į aukštį varžybas laimėjo lietuvė Airinė Palšytė. Lietuvos sportininkė startavo nuo 1,78 metro aukščio, kurį įveikė pirmu bandymu. Vėliau A. Palšytė trečiu bandymu įveikė 1,85 m aukštį bei taip pat trečiu mėginimu peršoko per į 1,88 m aukštį iškeltą kartelę. Vėliau kartelė dar kilo į 1,92 m aukštį, kurio A. Palšytei įveikti nepavyko. A. Palšytė pasiekė geriausią savo sezono rezultatą.
2024-02-06

Airinė Palšytė išreiškė nuoskaudą: baigusi karjerą uždirbtų daugiau nei ją tęsdama

Budapešte (Vengrija) vykstančiame pasaulio lengvosios atletikos čempionate į finalą nepateko tituluota Lietuvos šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė. 31-erių sportininkė penktadienį varžėsi kvalifikacijos A grupėje. Lietuvė atliko 3 sėkmingus šuolius iš eilės – pirmais bandymais įveikė 1,75 m, 1,80 m ir 1,85 m aukščius. Deja, 1,89 m aukštis jai trimis mėginimais nepakluso ir jos pasirodymas baigėsi.
196 2023-08-25

Trijų sėkmingų šuolių neužteko: Palšytė pasaulio čempionato finale nedalyvaus

2023-08-25

14 Lietuvos lengvaatlečių užsitikrino vietas pasaulio čempionate, Palšytė – arti tikslo

Liepos 30 diena buvo paskutinė pasaulio čempionato normatyvų vykdymo ar reitingo taškų rinkimo diena. Šiandien paskelbta kas patenka į pasaulio čempionato dalyvių sąrašus.
2023-08-02

Lietuvos lengvosios atletikos čempionato pirmą dieną – nukarūnuota daugkartinė čempionė ir pagerintas rekordas

Penktadienį Palangoje prasidėjo net tris dienas vykstantis Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas. Jubiliejinį šimtąjį kartą rengiamame šalies čempionate titulus skynė sezono favoritai, kurie tęsia kovą dėl patekimo į pasaulio čempionatą Vengrijoje (rugpjūčio 19–27 d.), o kartu ir renka reitingo taškus kitų metų Paryžiaus olimpinėms žaidynėms. Antrą karjeros Lietuvos čempionės titulą iškovojo šuolininkė į aukštį Urtė Baikštytė, kuri šįkart nukarūnavo daugkartinę čempionę Airinę Palšytę.
2023-07-29

Baikštytei šuolininkių į aukštį varžybos Prancūzijoje susiklostė nesėkmingai

Penktadienį „World Athletics“ kontinentinio turo „sidabrinės“ kategorijos lengvosios atletikos varžybose Prancūzijoje dalyvavo Urtė Baikštytė. Lietuvos šuolininkei į aukštį varžybos susiklostė nesėkmingai. U. Baikštytė liko vienuolikta su 1.77 m rezultatu (1.74/3 – 1.77/1 – 1.80/xxx). Ukrainietė Julija Čumačenko ir suomė Ella Junnila įveikė 1.92 m aukštį, bet ukrainietei atiteko pirma vieta, nes ji atliko mažiau mėginimų.
2023-07-08

Karjeros rekordą pagerinęs Martynas Alekna privertė paprakaituoti Gudžių

Šeštadienį Kaune, po šešių metų pertraukos, į S. Dariaus ir S. Girėno stadioną sugrįžo Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (toliau – LLAF) taurės varžybos. Pirmąją varžybų dieną buvo užfiksuoti 7 geriausi Lietuvos sezono rezultatai. Disko metimo rungtyje devintą kartą laimėjo Andrius Gudžius (66.33 m). Pastarasis teigė, jog jaučia sezono pradžiai būdingą banguotumą, todėl varžybas vertina vidutiniškai: „Panašaus rezultato ir tikėjausi, svarbiausia pasisėmiau varžybinio treniruotumo.
2023-06-04

Pirmąją Lietuvos lengvosios atletikos čempionato dieną užfiksuoti 6 geriausi šalies sezono rezultatai

Šeštadienį Klaipėdoje prasidėjo Lietuvos lengvosios atletikos uždarų patalpų čempionatas. Pirmąją dieną dalyviai varžėsi 14 rungčių, o pergalėmis džiaugėsi favoritai. Dešimtą aukso medalį uždarų patalpų čempionatuose iškovojusi ir geriausią Lietuvos sezono rezultatą užfiksavusi Airinė Palšytė (1.89 m) džiaugėsi šiuo pasiekimu: „Esu patenkinta, iškovojau daug įskaitinių taškų vasarai.“ „Kadangi dabar teko praleisti nemažai startų, manau, kad vasaros sezonas bus geresnis“, – pasakojo A. Palšytė.