Klaipėdos „Neptūnas“ nesulaukė pasipriešinimo ketvirtosiose ketvirtfinalio serijos rungtynėse ir užtikrintai pateko į pusfinalį, tačiau triuškinančią pergalę 101:64 (27:16, 23:14, 28:15, 23:19) prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ apkartino Tomo Delininkaičio trauma.

Nuo pirmojo kėlinio pabaigos dominavę Kazio Maksvyčio auklėtiniai svečiuose nušlavė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Solidžiai rungtyniavęs ir vos per 12 minučių 17 taškų pelnęs T. Delininkaitis trečiojo kėlinio viduryje susižeidė švęsdamas pataikytą tolimą metimą.

Veteranas ore susimušė kūnais su bendraklubiu Renaldu Seibučiu, o nusileidęs ant parketo pakreipė koją ir nukritęs susiėmė už čiurnos. Tęsti rungtynių T. Delininkaitis negalėjo.

Pasvalio ekipa svečiams priešinosi tik pusę kėlinio. Pirmojo ketvirčio viduryje „Neptūnas“ pradėjo spurtą 16:2, kurio dėka pavyko atsiplėšti 30:16.

Varžovus į priekį paleidę G. Petrausko auklėtiniai jų taip ir nebesugavo. Uostamiesčio ekipos pranašumas tik augo, o dar iki didžiosios pertraukos jis tapo triuškinančiu – 48:25.

Po didžiosios pertraukos „Neptūnas“ nė kiek neatsipalaidavo ir tęsė „Pieno žvaigždžių“ triuškinimą. Užtikrintai kovą dėl atšokusių kamuolių laimėję ir gerokai taikliau iš toli metę klaipėdiečiai nuskambėjus finalinei sirenai šventė daugiau nei užtikrintą pergalę.