Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa ir vėl namuose nepaliko jokių vilčių „Šiaulių“ krepšininkams ir žengė didelį žingsnį pusfinalio link. Praėjusio sezono vicečempionai serijoje iki trijų pergalių pirmauja 2-1.

Visą darbą iki ilgosios pertraukos atlikęs „Lietkabelis“ 92:68 (24:15; 30:14; 18:22; 20:17) nepasigailėjo „Šiaulių“ ir dar kartą apgynė savo namų aikštę. Ketvirtosios serijos rungtynės, kurios gali būti paskutinės, vyks kitos savaitės antradienį Šiauliuose.

„Šiauliai“ panevėžiečiams priešinosi tik pustrečios minutės, kai dar pirmavo 10:8. Vis dėlto aikštės šeimininkai surengė spurtą 10:2 ir perėmė rungtynių kontrolę.

„Lietkabelis“ antrąjį kėlinį pradėjo pirmaujant 24:15, o po spurto 22:6 pradėjo varžovus triuškinti – 46:21.

Trečiajame kėlinyje „Šiauliai“ dar buvo sumažinę atsilikimą iki 18 (51:69), tačiau ketvirtasis kėlinys vis tiek buvo tik formalumas.

Antanas Sireika šiame susitikime suteikė progą pasireikšti ir mažiau žaidžiantiems komandos krepšininkams: Karoliui Lukošiūnui, Ryčiui Pipirui bei Šarūnui Beniušiui.