Madrido „Real“ komandai kabinama favoritės etiketė negalioja, jei aikštėje nėra Cristiano Ronaldo. Tuo galima buvo įsitikinti pirmose UEFA Čempionų lygos pusfinalio rungtynėse antradienį, kur karališkasis ispanų klubas be traumuoto savo lyderio svečiuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Manchester City“ futbolininkais.

Pirmoji rungtynių dalis buvo abejose aikštės pusėse pranoko visus gynybos etalonus. Komandos vartų link smūgiavo vos po kartą ir nė karto nepataikė į vartų plotą. Antroje dalyje pavojingų epizodų padaugėjo prie aikštės šeimininkų vartų, kur tikru didvyriu tapo „Manchester City“ vartininkas Joe Hartas.

Realiausia progą pelnyti įvartį turėjo Pepe, po kampinio atsidūręs vienas prieš vartininką, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pataikė į J. Hartą. Atsakomosios savaitės vyks Madride.

Kitose pusfinalio rungtynėse trečiadienį kviečiame portale tv3.lt stebėti kitą intriguojančią dvikovą – Madrido „Atletico“ – Miuncheno „Bayern“. Dvikovos pradžia – 21.45 val.

Čempionų lygos pusfinalisInfographic

„Manchester City“ - „Real“ rungtynių eiga

92' - Carvajalas stabdo neleistinai De Bruyne'ą ir teisėjas jam rodo geltonąją kortelę. Laisvas smūgis pavojingas, tačiau tikslo nepasiekia.

90' - Madrido ekipoje keitimas - vietoje Krooso aikštėje pasirodo Isco.

82' - Hartas dar kartą apsaugo Mančesterio komandos vartus nuo pavojingo svečių smūgio. Pepe turėjo realiausią šansą pelnyti įvartį, tačiau atsidūręs vienas prieš vartininką jo neišnaudojo.

80' - „Manchester City“ vartininkas Hartas po kampinio įspūdingai apsaugo savo vartus.

77' -„Manchester City“ atlieka keitimą. Vietoje Jesuso Navaso aikštėje pasirodo Sterlingas.

71' - Jese smūgiuoja galva kamuolį ir šis drebina „Manchester City“ vartų skersinį. Viena realiausių progų įvarčiui.

46' - Jese po pertraukos pakeitė Benzemą, kuris dar prieš rungtynes nebuvo aišku, ar pasirodys aikštėje dėl galimos traumos.

45' - Pavyzdinga abiejų komandų gynyba! Futbolininkai pirmajame kėlinyje tik po kartą smūgiavo varžovų vartų link, tačiau nepataikė į vartų plotą

40' - Silva gauna traumą ir priverstinai keičiamas. Vietoje jo aikštėje pasirodo Iheanacho. „Manchester City“ tai didelis praradimas.

37' - Silva aikštės vidurye griauna įsibėgėjusį Bale'ą ir gauna geltonąją kortelę.

27' - „Manchester City“ pirmoji iš abiejų komandų smūgiuoja šiose rungtynėse varžovų vartų link. Į vartų plotą kol kas nesmūgiavo nė viena komanda.

24' - Pepe griauna prie savo baudos aikštės De Bruyne'ą ir teisėjas nedvejodamas Madrido komandos gynėjui rodo geltonąją kortelę.

0' - Startinės komandų sudėtys: "Manchester City": Hart, Sagna, Kompany, Otamendi, Clichy, Fernando, Fernandinho, Navas, Silva, De Bruyne, Agüero. "Real": Navas, Carvajal, Pepe, Ramos, Marcelo, Casemiro, Kroos, Modric, Lucas Vázquez, Bale, Benzema.

0' - Zinedine'o Zidane'o vadovaujama kariauna šįvakar Mančesteryje turės apsieiti be pagrindinio savo ginklo - Cristiano Ronaldo. Puolėjas praleidžia dvikovą dėl traumos

Situacija prieš rungtynes:

„Manchester City“ teks padaryti kažką nepaprasto, ko nė vienai Anglijos komandai nėra pavykę padaryti per 7 metus. Manuelio Pellegrini varžovas pusfinalyje – Madrido „Real“ neįkandamas anglų komandoms Čempionų lygoje nuo 2009 metų, kai „Liverpool“ eliminavo juos aštuntfinalyje.

Negana to, Madrido ekipos per aštuonias rungtynes Čempionų lygoje neįveikė nė viena anglų komanda – šešias iš jų ispanai laimėjo. „Manchester United“ per 17 namų rungtynių iki atkrintamųjų varžybų sugebėjo tik kartą išsaugoti vartus „sausus“, tačiau vėliau savo aikštėje įveikė Kijevo „Dynamo“ ir „Paris Saint-Germain“.

Atrodo, rimčiausias pavojus anglų vartams bus Cristiano Ronaldo. Portugalas šį Čempionų lygos sezoną muša dukart daugiau įvarčių nei bet kuris kitas turnyro žaidėjas (16). Jis pelnė arba prisidėjo rezultatyviu perdavimu prie 77 proc. visų „Real“ įvarčių. Jam trūksta vieno įvarčio, kad pakartotų savo 17 įvarčių rekordą Čempionų lygoje.