Pasaulio "Formulės 1" čempionato dvyliktąjį etapą - Belgijos "Grand Prix" lenktynes - sekmadienį laimėjo iš penktosios pozicijos startavęs "RedBull-Renault" komandos narys australas Danielis Ricciardo, kuris bendrojoje įskaitoje su 156 taškai tebėra trečias.

Tai buvo antroji iš eilės bei trečioji 24-erių metų Australijos lenktynininko pergalė pirmenybių istorijoje debiutiniame sezone.

44 trasos ratus - 308,052 km - nugalėtojas įveikė per 1 valandą 24 minutes 36,556 sekundės.

Antras sekmadienį finišavo sezono lyderis bendrojoje įskaitoje vokietis Nico Rosbergas ("Mercedes"), o trečioji vieta atiteko suomiui Valtteriui Bottui ("Williams-Mercedes").

Keturiskart pasaulio čempionas Vokietijos lenktynininkas Sebastianas Vettelis ("Red Bull-Renault") finišo liniją kirto penktas.