Penktą pralaimėjimą iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse patyrė, tačiau vietą atkrintamosiose varžybose užsitikrino šeštąją poziciją Rytų konferencijoje užimantis Vašingtono "Wizards" (39 pergalės ir 38 pralaimėjimai) klubas su Dariumi Songaila. Trečiadienį namuose Vašingtono ekipa 92:96 (24:16, 16:24, 27:25, 25:31) turėjo pripažinti septintojoje vietoje Rytuose esančių Nju Džersio "Nets" (37/40) krepšininkų pranašumą, kuriems šeštadienį išvykoje nusileido po pratęsimo (114:120).

Lietuvis antradienį į svečių krepšį įmetė 19 taškų, po krepšiu atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, išvengė klaidų bei surinko 3 pražangas.

Per 29 su puse minutės D. Songaila pataikė 7 dvitaškius iš 14 bei realizavo 5 baudų metimus iš 6.

26 taškus "Wizards" klubui pelnė Antawnas Jamisonas (11 sugriebtų kamuolių), 16 - Antonio Danielsas (6 rezultatyvūs perdavimai), 11 - Etanas Thomas.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Richardas Jeffersonas (35 tšk.), Vince`as Carteris (31 tšk.), Mikki Moore`as (13 tšk.) ir Boštjanas Nachbaras (10 taškų).