Mindaugas Grabys (nuotr. Organizatorių)

Per LKL pusfinalio mačą tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir „Prienų“ komandų Vilniaus „Siemens“ arena ošė ne tik arenoje pasirodžius Jonui Valančiūnui, bet ir vienam iš sirgalių – krepšinio treneriui Mindaugui Grabiui – iškovojus pergalę tradiciniame sostinės klubo žaidime.

Sostinės krepšinio mokyklos treneris per ilgąją pertrauką pataikė metimą iš aikštės vidurio ir laimėjo šaldytuvą, kuriame – 300 „Coca Cola“ gėrimo skardinių.

Laimingas Mindaugo Grabio metimas:

„Laimingąjį kamuoliuką pagavo mano auklėtiniai, su kuriais tradiciškai lankiausi ir stebėjau „Lietuvos ryto“ rungtynes. Tiesą sakant, jie sakė kamuoliuką pagavę jau trečią kartą. Pirmus kartus bandė žaisti patys, tačiau pataikyti jiems nepavyko. Galbūt todėl šį kartą vėl gavę šansą nusprendė pasikliauti manimi ir pradėjo mane įkalbinėti sudalyvauti žaidime. Iš pradžių lyg ir nelabai norėjau, bet galiausiai vaikai mane įkalbėjo. Sakiau, kad jei nemušit, pabandysiu. Va, ir prisidirbau. Teks gėrimu dalintis su vaikais“, – pergale džiaugiasi apie 100 auklėtinių turintis M. Grabys.

REKLAMA

Krepšinio treneris, paklaustas, ką darys su tiek daug gėrimo, atskleidė žadantis artimiausiu metu vaikams surengti krepšinio rungtynes ir „Coca Cola“ skardines paversti priziniu fondu.

„Aš dabar su vaikais juokauju, kad dar pora metų treniruočių ir kiekvienas turėsite po „Coca Cola“ šaldytuvą“, – sako M. Grabys. Krepšinio treneris prisipažįsta, jog vos tik pataikęs metimą, sulaukė didžiulio palaikymo ne tik iš jam kamuoliuką patikėjusių auklėtinių, bet ir kolegų, draugų, tėvų. „Dar stovint prie rungtynių vedėjo Jono Radzevičiaus man į telefoną nesiliovė eiti sveikinimo žinutės, o asmeninis profilis socialiniame tinkle „Facebook“ apskritai „užlūžo“, – prisimena M. Grabys.

Kiekvienų namų rungtynių metu iš salės žiūrovų išrenkami du laimingieji, kuriems suteikiama teisė per pertrauką tarp kėlinių mesti kamuolį į krepšį nuo vidurio linijos. Pataikiusiam atitenka pagrindinis prizas – gėrimų pilnas šaldytuvas. Šį sezoną – tai jau trečias kartas, kuomet krepšinio aistruoliui iš salės pavyko pataikyti metimą iš aikštės vidurio.

Žaidimą „Laimėk „Coca-Cola“ šaldytuvą pilną gėrimų“ rengia Vilniaus krepšinio klubas „Lietuvos rytas“, „Coca-Cola“ ir Vilniaus „Siemens“ arena.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų