Trečią nesėkmę iš eilės Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse patyrė antrąją vietą Šiaurės Vakarų pogrupyje bei septintąją poziciją Vakarų konferencijoje užimanti Lino Kleizos Denverio "Nuggets" (35 pergalės ir 36 pralaimėjimai) ekipa. Penktadienį svečiuose Denverio komanda 108:125 (36:24, 29:36, 21:35, 22:30) turėjo pripažinti Ramiojo vandenyno pogrupio lyderių bei antrąją vietą Vakaruose užimančių Fynikso "Suns" (54/18) krepšininkų pranašumą.

Lietuvis į arenos šeimininkų krepšį įmetė 4 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, kartą suklydo bei dukart prasižengė.

Per 28 su puse žaidimo minutės L. Kleiza pataikė 1 tritaškį iš 7 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

32 taškus svečiams pelnė Carmelo Anthony, 26 - Allenas Iversonas, 18 - Nene Hilario, 14 - Marcucas Camby (13 atkovotų kamuolių).

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Shawnas Marionas, Leandro Barbosa ir Raja Bellas (po 19 tšk.), Steve`as Nashas (18 tšk. ir 11 rezultatyvių perdavimų), Amare Stoudemire`as (12 tšk.) ir Jamesas Jonesas (10 taškų).

Kitų penktadienio NBA lygos reguliariojo sezono mačų rezultatai:

Filadelfijos "76ers"      -      Bostono "Celtics"        88:82
Vašingtono "Wizards       -      Toronto "Raptors"       118:123                   (po pratęsimo)
Šarlotės "Bobcats         -      Milvokio "Bucks"         97:81
Detroito "Pistons"        -      Nju Džersio "Nets"      110:105
Minesotos "Timberwolves"  -      Majamio "Heat"           77:92
Orlando "Magic"           -      Indianos "Pacers"        95:87
San Antonijaus "Spurs"    -      Jutos "Jazz"            102:93
Dalaso "Mavericks"        -      Niujorko "Knicks"       105:103
Los Andželo "Lakers"      -      Hiustono "Rockets"      104:107                   (po pratęsimo)
Sakramento "Kings"        -      Los Andželo "Clippers"  101:105
Sietlo "Superonics"       -      Memfio "Grizzlies"      120:93