J. Mačiulis palieka „Armani Jeans“ klubą

Du lietuvius savo gretose turėjęs Milano „Armani Jeans“ klubas kitąmet veikiausiai rungtyniaus be mūsų šalies krepšinio atstovų. Skelbiama, jog kartu su Marijonu Petravičiumi „dizainerių“ ekipą paliks ir puolėjas Jonas Mačiulis.

 

Po 2010-2011 m. sezono baigėsi dvejus metus galiojusi 1,2 mln. eurų sutartis. Traumą besigydantis krepšininkas tapo laisvuoju agentu.

Didelę įtaką „Armani Jeans“ vadovų sprendimui išsiskirti su J.Mačiuliu galėjo turėti ir tai, kad sunkią kelio traumą patyręs žaidėjas į aikštę greičiausiai grįš tik 2011 m.

Tuo tarpu „Armani Jeans“ komanda ruošiasi radikalioms permainoms. Su M.Petravičiumi ir J.Mačiuliu „Armani Jeans“ gretas paliks ukrainietis Aleksejus Pečerovas. Milaną taip pat veikiausiai paliks amerikietis Davidas Hawkinsas.

Naujasis „Armani Jeans“ klubo treneris Sergio Scariolo jau turi savo įžaidėjų grandies viziją. Pagrindiniu atakų organizatoriumi jis norėtų matyti Madrido „Real“ palikusį Pablo Prigioni, o jam talkintų kitas akiratyje atsidūręs įžaidėjas Fabio Di Bella.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų