„Žalgiris“ sunkiai palaužė „Rock“ ekipą

Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elito diviziono rungtynėse Kauno „Žalgirio“ ekipa savų žiūrovų akivaizdoje 73:68 (21:17, 23:21, 10:13, 19:17) nugalėjo Tartu „Rock“ krepšininkus.

Pirmuosius taškus rungtynėse sužaidus 2 minutes pelnė M.Begičius – 2:0. Estai į tai atsakė įmesdami10 taškų iš eilės – 2:10. Žalgiriečiai nesutriko ir laimėję atkarpą 8:0 išlygino rezultatą – 10:10. Svečiai buvo vėl atitrūkę (10:15), tačiau aikštės šeimininkai surengė spurtą 11:0 ir išsiveržė į priekį – 21:15. „Rock“ pirmąją rungtynių atkarpą užbaigė sumesdami baudos metimus – 21:17.

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ buvo įgijęs jau 7 taškų pranašumą (28:21), tačiau Estijos vicečempionai sugebėjo greitai prisivyti varžovus – 32:31. Kauniečiai po G.Krapiko minutės pertraukėlės sugebėjo paskutinių dviejų minučių atkarpą laimėti 12:4 bei atitrūkti iki – 44:35. Vis tik paskutinę kėlinuko sekundę pataikytas J.Taltso tritaškis sumažino „Rock“ deficitą iki 6 taškų – 44:38.

Po didžiosios pertraukos toliau vyko kova taškas į tašką. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui BBL vicečempionai buvo priekyje – 47:44. Per likusį laiką skirtumas tarp komandų nepakito. Po trisdešimties žaidimo minučių 54:51 priekyje buvo laikinosios sostinės krepšininkai.

Paskutinio kėlinuko pradžioje Estijos vicečempionai deficitą sumažino iki minimumo – 54:53. „Žalgiris“ M.Pociaus ir D.Šalengos pastangomis įgijo 5 taškų pranašumą – 60:55. „Rock“ atsakė 4 taškais iš eilės ir sužaidus 7 minutes G.Krapikas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės – 60:59. Po jos D.Šalenga sumetė baudos metimus, T.Watsonas pridėjo dvitaškį ir LKL vicečempionai vėl truktelėjo į priekį – 64:59.

Likus žaisti 1 minutę M.Kalnietis sumetė abi baudas ir „Žalgiris“ atsidūrė per žingsnį nuo pergalės – 67:60. „Rock“ pelnė 4 taškus iš eilės ir likus rungtyniauti 20 sekundžių grėsmingai priartėjo – 67:64. Pražangomis stabdyti žalgiriečiai tiksliai realizavo baudos metimus ir išsaugojo pergalę savo rankose – 73:68.

„Žalgiris“: Dainius Šalenga 20, Martynas Pocius 19, Mantas Kalnietis 10, Povilas Čukinas 6, Travisas Watsonas 5 (10 atk. kam.), Tadas Klimavičius ir Mirza Begičius po 4, Artūras Milaknis 3, Adas Juškevičius 2.

„Rock“: Janaras Taltsas 20, Scottas Morrisonas 14, Toddas Abernethy 12 (8 atk. kam. 6 rez. perd.), Marekas Doroninas 11 (8 atk. kam.).

2009-11-29 15:46:01
Sveiki, vienam lažybų forume aptikau įdomią nuorodą, kur statant taškus gali užsidirbti įvairių prizų nuo gero šokolado iki ps3 ar ipod nano. Tik prisijungus turėsite 10000 taškų, už pakviestą draugą gausite dar 5000 (pvz jei registruositės per mano linką aš gausiu tuos taškus, dėkui). Tinklapyje galima sutikti daug lietuvių, ir ne vienas jau yra pasiėmęs po keletą prizų. Aišku norint pasiimt ps3 reiks laaabai daug pasistengt, bet pvz NIKE firmos kamuolį pasiimt ilgai neužtruktų, juo labiau jei pralošiate pirmus 10000 taškų jie automatiškai atsigeneruoja kasnakt. Pasiūla įvairi yra net Livebet, savo pinigų kišt nereikia nė cento, tai kodėl nepamėginus? Be to šioks toks azartas stebint sporto varžybas nepakenks.

Būsiu labai dėkingas jei registruositės per mano linką.

p.s. registruodamiesi jei įvesite bonus code FEEDMYAPP, turėtumet gaut dar 5000, deja veikia ne visiem, bet pamėginkit.