Dvigubu dubliu - pelnė 12 taškų ir po krepšiais atkovojo 11 kamuolių - Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse pasižymėjo Žydrūnas Ilgauskas, tačiau lietuvio Klivlendo "Cavaliers" klubas sekmadienį namuose 78:90 (24:27, 19:23, 16:20, 19:20) pralaimėjo Detroito "Pistons" krepšininkams.

Be to, lietuvis atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, perėmė vieną kamuolį, po kartą suklydo bei prasižengė. Per 33 su puse žaidimo minutės Ž. Ilgauskas pataikė 5 dvitaškius iš 12 bei 2 baudų metimus iš 4.

Arenos šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidusio LeBrono Jameso sąskaitoje - 21 taškas, 5 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai bei 6 rezultatyvūs perdavimai.

14 taškų į Detroito komandos krepšį įmetė Larry Hughesas, 12 - Aleksandras Pavlovičius, 8 - Drew Goodenas.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Chauncey Billupsas (18 tšk.), Rasheedas Wallace`as ir Chrisas Webberis (po 15 tšk.), Tayshaunas Prince`as bei Antonio McDyessas (po 12 tšk.) ir Richardas Hamiltonas (10 taškų).

Po šios nesėkmės "Cavaliers" su 27 pergalėmis ir 21 pralaimėjimu Centriniame pogrupyje nukrito į trečiąją vietą, o Rytų konferencijoje - į penktąją poziciją. Savo ruožtu "Pistons" (28/18) klubas yra ne tik Centrinio pogrupio, tačiau ir penkiolikos ekipų Rytų konferencijos lyderis.

Kitų sekmadienio NBA lygos reguliariojo sezono mačų rezultatai:

Nju Džersio "Nets"        -       Atlantos "Hawks"          99:101                 (po pratęsimo)
Vince Carter            27 tšk.   Joe Johnson               37 tšk.