Intriga blėsta – Al-Attiyah prakirstos padangos gali nulemti Dakaro čempioną

Antradienį Dakaro ralyje galimai buvo nulemtas automobilių klasės laimėtojas.

Ekipažas. (nuotr. Vytauto Pilkausko)

Prancūzas Stephane‘as Peterhanselis („Mini“) pagaliau laimėjo pirmąjį etapą šiemet ir net 12 min. aplenkė artimiausią persekiotoją katarietį Nasserą Al-Attiyah („Toyota“).

„Navigacija mums nekėlė problemų, tačiau prakirtome net 3 padangas. Nebeturėjome likusių atsarginių ratų, todėl nusprendėme važiuoti iki finišo, o Stephane‘as pro mus pralėkė. Šiandien buvo sunki diena, bet ką mes galime padaryti? Padangos buvo pradurtos ir tiek. Toks jau tas gyvenimas. Aš nesu nusivylęs, nes ir taip padariau viską, ką galėjau bei atvažiavau į finišą. Viskas dar įmanoma“, – save drąsino N.Al-Attiyah.

Bendroje įskaitoje S.Peterhanselio persvara prieš N.Al-Attiyah išaugo net iki 17 min. 50 sek. Per likusius 3 etapus katariečiui reikės laukti varžovo klaidų, kurių patyręs prancūzas praktiškai nedaro.

„Etapas buvo sunkus. Dar prieš startą žinojome, kad laukia rimtas išbandymas, todėl nusprendėme nespausti visko iš bolido, o didesnį dėmesį skirti padangoms bei navigacijai. Galiausiai aplenkėme Carlosą su Nasseru. Tai buvo tikras Dakaro etapas, kažkiek primenantis Afrikos laikus, kai greitis lemdavo ne viską, o svarbiausia būdavo tinkama strategija, prisitaikant prie trasos sąlygų“, – kalbėjo S.Peterhanselis.

S.Peterhanselis šiemet turi galimybę dar labiau pagerinti visų laikų rekordą ir net 14-ą kartą tapti Dakaro čempionu. Jis 6 kartus yra triumfavęs motociklų klasėje ir 7 kartus – automobilių. Tai iki šiol yra abiejų klasių rekordai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų