peterhanselis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „peterhanselis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „peterhanselis“.

Dakaro ralyje Stephaneúi Peterhanseliui skira net 16 val. bauda

Dakaro ralio legenda 56-erių prancūzas Stephane‘as Peterhanselis greitai prarado visas viltis apginti 2021 m. iškovotą titulą. Iš „Mini“ į „Audi“ persėdęs prancūzas sekmadienį trasoje prarado daugiau nei 7 valandas lyderiams. S. Peterhanselį nelaimė ištiko 153-iajame kilometre, kai lūžo „Audi“ galinė ašis. Prancūzas ilgai laukė pagalbos, o pasirodęs finiše sužinojo, kad teisėjai jam dar išrašė 16 valandų baudos.
2022-01-03

Intriga blėsta – Al-Attiyah prakirstos padangos gali nulemti Dakaro čempioną

Antradienį Dakaro ralyje galimai buvo nulemtas automobilių klasės laimėtojas. Prancūzas Stephane‘as Peterhanselis („Mini“) pagaliau laimėjo pirmąjį etapą šiemet ir net 12 min. aplenkė artimiausią persekiotoją katarietį Nasserą Al-Attiyah („Toyota“). „Navigacija mums nekėlė problemų, tačiau prakirtome net 3 padangas. Nebeturėjome likusių atsarginių ratų, todėl nusprendėme važiuoti iki finišo, o Stephane‘as pro mus pralėkė.
2021-01-12

Dakaro ralio antrąjį etapą B. Vanago ekipažas baigė 56-as

Šeštąjį kartą Pietų Amerikoje vykstančio XXXV Dakaro ralio antrajame etape geriau iš lietuvių sekėsi Benedikto Vanago ekipažui su „OScar“, kuris pirmadienį 433 km greičio ruože sugaišo 6 valandas 41 minutę 39 sekundes, užėmė 56-ąją vietą ir bendroje įskaitoje pakilo į 54-ąją poziciją. Deja, „Toyota“ važiuojančio Antano Juknevičiaus ekipažo 8 val. ryte Lietuvos laiku tarp 101-o etapą baigusio automobilio nebuvo.
2014-01-07

Įspūdingiausios 2012 metų Dakaro ralio akimirkos

Jis – Dakaro ralio Michaelis Schumacheris: 46 metų Stephane'as Peterhanselis („Mini) Pietų Amerikoje sekmadienį pasibaigusiose lenktynėse šventė dešimtą pergalę. Tarp 7750 km trasą įveikusių motociklininkų nepralenkiamas buvo taip pat prancūzas 37 metų Cyrilas Despres (KTM). Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šįkart šešėlį ant legendinių ralio lenktynių metė nelaimės. Jau pirmajame etape žuvo 38 metų motociklininkas Jorge Martinezas Boero.
2012-01-16

Motociklininkas G. Igaris vienuoliktajame Dakaro ralio etape – 72-as

34-ojo Dakaro ralio 11-ajame etape Čilėje motociklų klasėje ketvirtadienį vienintelis Lietuvos atstovas Gintautas Igaris („Yamaha“) užėmė 72-ąją vietą. Greičiausias buvo lyderis prancūzas Cyrilas Despres (KTM). Jis 534 km nuvažiavo per 4 val. 3 min. 37 sek. Antrąją vietą užėmė ispanas Gerardas Farresas Guellas (KTM; +1 min. 39 sek.). Trečias finišavo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Marcas Coma (KTM; +2.01). G. Igaris nugalėtojui pralaimėjo 2 val. 8 min. 10 sek.
2012-01-13

Penktąjį Dakaro ralio etapą laimėjo S. Peterhanselis ir P. Goncalvesas

Argentinoje ir Čilėje vykstančio 33-iojo Dakaro ralio penktąjį etapą ketvirtadienį automobilių klasėje laimėjo prancūzas Stephane'as Peterhanselis su BMW. Jis 423 km greičio ruožą įveikė per 4 val. 33 min. 19 sek. ir iškovojo 56-ąją pergalę Dakaro raliuose per savo karjerą. Antras finišavo Kataro atstovas Nasseras al-Attiyah („Volkswagen“). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 1 min. 24 sek.