34-ojo Dakaro ralio 11-ajame etape Čilėje motociklų klasėje ketvirtadienį vienintelis Lietuvos atstovas Gintautas Igaris („Yamaha“) užėmė 72-ąją vietą.

Greičiausias buvo lyderis prancūzas Cyrilas Despres (KTM). Jis 534 km nuvažiavo per 4 val. 3 min. 37 sek. Antrąją vietą užėmė ispanas Gerardas Farresas Guellas (KTM; +1 min. 39 sek.). Trečias finišavo nugalėtojo titulą ginantis ispanas Marcas Coma (KTM; +2.01).

G. Igaris nugalėtojui pralaimėjo 2 val. 8 min. 10 sek.

Bendrojoje įskaitoje pirmaujantis C. Depres antrąją vietą užimantį M. Comą lenkia 2 min. 22 sek. Trečiojoje pozicijoje - portugalas Helderis Rodriguesas („Yamaha“, +1:08.40).

G. Igaris iš 88-osios vietos pakilo į 85-ąją (+24:35.40).

Automobilių klasėje trečiadienį nugalėjo lyderis prancūzas Stephane'as Peterhanselis („Mini“). Jis 478 km greičio ruožą įveikė per 3 val. 56 min. 53 sek. Antrąją vietą užėmė ispanas Nani Roma („Mini“; +3.44), o trečiąją - portugalas Ricardo Leal Dos Santosas („Mini“; +8.56).

S. Peterhanselis antrąją vietą bendrojoje įskaitoje užimantį N. Romą lenkia 22 min. 49 sek. Į trečiąją poziciją pakilo Pietų Afrikos Respublikos atstovas Ginielis de Villiersas („Toyota“; +1:11.01).

Sunkvežimių klasėje 11-ąjį etapą laimėjo rusas Andrejus Karginovas („Kamaz“). Pirmauja olandas Gerardas de Rooy („Iveco“). Lietuviško kraujo turintis Kazachstano atstovas Artūras Ardavičius („Kamaz“) bendrojoje įskaitoje išlieka trečias.

Keturračių motociklų klasėje pirmas finišavo lyderis argentinietis Alejandro Patronelli („Yamaha“). Ralis, kurį sudaro 14 etapų, baigsis sausio 15 dieną Limoje (Peru).