igaris

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „igaris“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „igaris“.

G. Igaris apie Dakaro ralį: tai tuo pačiu ir iššūkis, ir didžiausias priešas

Ieva Žigaitė, LRT televizijos laida „Stilius“, LRT.lt Du kartus jėgas Dakaro ralyje išbandęs Gintautas Igaris pasakoja, kad ralio metu jį lydi trys norai: noras išgyventi ir pasiekti finišą bei troškimas, kad viskas baigtųsi gerai. Ir nors dėl patirtos avarijos šiemet jam nepavyko pasiekti finišo, motociklininkas teigia, kad tokia baigtimi jis yra be galo patenkintas. „Kai žinai, kaip jis galėjo baigtis, [...] tikrai yra daug pagrindo džiaugtis.
2013-03-03

Dakaras: B. Vanagas finišavo 47, tragiškai žuvo motociklininkas

Avarijų bei įvairių gedimų lydimas Benedikto Vanago ir Sauliaus Jurgelėno ekipažas toliau tęsia kovą šių metų Dakaro ralyje. Penktadienį lietuviai trasoje užtruko 02:20.58 val., etapo nugalėtojui S. Peterhanseliui pralaimėjo tik 33.31 min. ir finišavo aukštoje 47-oje vietoje. Motociklų klasėje įvyko tragedija - Dakaras pareikalavo pirmosios aukos. Prancūzas Thomasas Bourginas kaktomuša susidūrė su priešpriešiais važiavusiu policijos automobiliu.
2013-01-11

Dakaro ralį dėl avarijos baigęs G. Igaris atsipirko plaštakos lūžiu

Šeštasis Dakaro ralio etapas buvo lemiamas 46 metų Lietuvos motociklininkui Gintautui Igariui. Po avarijos jis buvo išgabentas sraigtasparniu į ligoninę, vėliau paaiškėjo, kad jam lūžusi plaštakos dalis. „Labai gaila, kad jus nuvyliau, bet džiaugiuosi, kad galiu rašyti šią žinutę“, - „Facebook“ paskyroje rašė G. Igaris.
2013-01-11

G. Igaris Dakaro ralyje patyrė avariją ir iš trasos išgabentas sraigtasparniu

Šešta Dakaro ralio diena tapo lemtinga 45-erių metų motociklininkui Gintautui Igariui. Ketvirtadienį greičio ruože motociklininkas patyrė avariją, po kurios nebegalėjo tęsti kovos. Lietuvis iš trasos buvo išskraidintas malūnsparniu. „Sveiki gyvi, turiu prastų naujienų. Sėdžiu kažkur Čilėje, aerodrome, teko paskraidyti malūnsparniu. Liūdna, bet tai reiškia, kad iškritau. Kanjone priekinis ratas vožėsi į kauburį, tai teko paskraidyti per vairą.
2013-01-10

Penktasis Dakaro greičio ruožas: G. Igaris finišavo 96 pozicijoje

Dakaro ralio dalyviai trečiadienį, penktąją ralio dieną startavo kalnuotame Peru regione. Šio greičio ruožo finišas – Čilėje. Motociklininkų įgūdžius šį kartą patikrino 136 km įskaitinis greičio ruožas, o automobilių klasės dalyviai rungiasi 172 km trasoje rašo gazas.lt. Dykumų vonias trečiadienio greičio ruože keičia akmenimis grįstos trasos bei kiekvieną slėnį skalaujančių upių pervažos.
2013-01-09

G. Igaris po keturių dienų pakilo 8 pozicijomis aukštyn

Ketvirtą Dakaro ralio dieną lenktynininkams teko ilgiausios šiame maratone trasos išbandymas. Viso jiems antradienį reikia įveikti 717 km trasą, kurioje yra net 429 km greičio ruožas. Puikiai šią trasą įveikė lietuvis motociklininkas Gintautas Igaris, savo poziciją bendroje įskaitoje pagerinęs 12 vietų rašo gazas.lt. Ketvirtą greičio ruožą G.Igaris su „Yamaha“ įveikė per 5 h 25 min. 44 s. Nuo lyderio jis atsiliko 1 h 44 min.
2013-01-08

Po trečios Dakaro ralio dienos motociklininkas G. Igaris – 116-as

Trečiajame Dakaro ralio etape 45-erių metų motociklininkas Gintautas Igaris su „Yamaha“ užėmė 120-ą vietą. Pirmadienį sportininkai važiavo iš Piscos į Nazcą. Varžybų dalyviams teko įveikti daugiau nei 340 km, iš kurių 243 km - greičio ruožas. Lietuvis distanciją įveikė per 4 val. 23 min., etapo nugalėtojui Čilės atstovui Francisco Lopezui (KTM, 2 val. 37 min. 54 sek.) pralaimėjo 1 val. 45 min. 6 sek.
2013-01-07

G. Igaris sekmadienį Dakaro ralyje pakilo 15 pozicijų į viršų, B. Vanagas kol kas nefinišavo

Sekmadienį, antrąją Dakaro ralio dieną, lenktynininkams teko įveikti nebe 13 km, o net 242 kilometrų ilgio greičio ruožą, kurio danga pakaitomis buvo natūralus gruntas, smėlis, mažos kopos ir akmeningos išdžiuvusių upių vagos. 45-erių motociklininkas Gintautas Igaris sudėtingą distanciją įveikė per 3 val. 42 min. 56 sek. ir etape užėmė 106-ą, o bendroje įskaitoje pakilo į 104-ą iš 119-os pozicijos, kurioje buvo po pirmos maratono dienos.
2013-01-06

Įspūdinga Dakaro ralio pradžia: B. Vanagas – 17-as

Po pirmojo greičio ruožo Dakaro ralyje Benedikto Vanago ir Saulius Jurgelėno ekipažas užėmė 17-ąją vietą tarp 146 dalyvių. Tuo tarpu, motociklininkas Gintautas Igaris finišavo 121-oje vietoje. Lietuvių ekipažas nuo lyderio ispano Carloso Sainzo  ekipažo atsiliko 53 sekundėmis. 45-erių G. Igaris vos 13 km greičio ruožą „Yamaha WR450F“ motociklu įveikė per 10 minučių 50 sekundžių.
2013-01-05

Dakar 2013: pirma lenktynių diena – kiekviena sekundė brangi

Šiandien 15 val. Lietuvos laiku, prasidės Dakar 2013 dalyvių bei jų technikos galimybių išbandymų metas. Jose su gamtos didybe, nepakeliamu karčiu, dulkėmis, nuovargiu susigrums trys lietuviai: automobilių įskaitoje debiutuosiantys „General Financing – Autopaslauga“ komandos pilotas Benediktas Vanagas ir jo šturmanas Saulius Jurgelėnas bei motociklų įskaitoje antrą kartą jėgas išbandysiantis Gintautas Igaris rašoma pranešime spaudai.