Pergalę Vieningoje lygoje iškovojo Kazio Maksvyčio treniruojama Permės „Parma“ (3/3) ekipa, namie 84:81 (20:21, 25:15, 14:26, 25:19) palaužusi Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (6/3) klubą.

Pagrindiniu pergalės kalviu tapo siautęs Adas Juškevičius. Gynėjas per 29 minutes pelnė 33 taškus (7/10 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 7/8 baudų metimų), atkovojo ir prarado po 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 sykius prasižengė bei surinko 31 naudingumo balą.

Itin produktyvus jis buvo lemiamomis minutėmis, pelnydamas 13 iš 16 paskutiniųjų „Parma“ taškų.

Solidžiai jam talkino Eigirdas Žukauskas, per 29 minutes pelnęs 10 taškų (1/2 dvitaškių, 2/7 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojęs 7 kamuolius, 4 sykius prasižengęs bei surinkęs 11 naudingumo balų.

Permės klube dviženklį rezultatyvumą taip pat pasiekė latvis Marekas Mejeris, surinkęs 14 taškų, Lorenzo Williamsas pelnė 8 taškus (8 rez. perd.).

Galingą atkarpą trečiajame kėlinyje sužaidė Mindaugas Kuzminskas, vien per šias minutes pelnęs 17 taškų. Lietuvio statistika iš viso pasiekė 26 minutes, 24 taškus (2/4 dvitaškių, 5/9 tritaškių, 5/6 baudų metimų), 4 atkovotus kamuolius, rezultatyvų perdavimą, 3 klaidas, 2 pražangas ir 19 naudingumo balų.

Jam geriausiai talkino 17 taškų surinkęs Jordanas Crawfordas, 12 pridėjo Willas Cummingsas, 10 – Reggie Lynchas (8 atk. kam.). Mantas Kalnietis rungtynėms registruotas nebuvo.