„Manchester United“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po permainingos kovos 3:2 (0:2) privertė kapituliuoti „Southampton“ futbolininkus.

Janas Bednarekas 23-ąją minutę kampinio metu puikiu smūgiu galva išvedė „Southampton“ ekipą į priekį 1:0, o Jamesas Wardas-Prowse‘as 33-ąją minutę fantastišku baudos smūgiu padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0.

Bruno Fernandesas 60-ąją minutę tiksliai uždarė Edinsono Cavani perdavimą ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Tas pats E.Cavani 74-ąją minutę puikiu smūgiu galva išlygino šių rungtynių rezultatą 2:2. Puolėjas 92-ąją minutę dar kartą smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išplėšė „Man Utd“ dramatišką pergalę 3:2.