Grįžtantis Tysonas: „Negaliu tik sėdėti ir uždirbti didelius pinigus iš žolės“

Legendinis sunkiasvorių boksininkas 54-erių metų Mike‘as Tysonas jau lapkričio 29-ą dieną Lietuvos laiku sugrįš į bokso ringą ir susikaus su kita šio sporto legenda 51-erių Roy Jonesu jaunesniuoju.

Roy'us Jonesas ir Mike'as Tysonas. (nuotr. Organizatorių)

M.Tysonas anksčiau turėtas dideles finansines problemas išsprendė sukurdamas savo kanapių rančą. Milijonus JAV dolerių vėl skaičiuojantis boksininkas galėtų ramiai gyventi iš savo verslo, bet tikina, kad toks gyvenimo būdas jam yra pernelyg nuobodus, todėl jis ir nusprendė grįžti į boksą.

„Ką daugiau aš veiksiu? Nenoriu tik sėdėti ant užpakalio ir uždirbti didelius pinigus iš žolės. Man reikia skausmo ir kraujo. Žmona nenorėjo, kad kovočiau, bet aš jai pasakiau, kad noriu išbandyti save, nes ir taip visą dieną sėdėdavau namuose ir buvau priaugęs svorio. Nieko neveikdavau, todėl norėjau daugiau veiklos. Gyvenimas buvo per lengvas. Einu į ringą tam, kad išbandyčiau save.

Dar niekada savo gyvenime nesijaučiau taip, kaip jaučiuosi dabar. Koncentruojuosi į savo sveikatą ir noriu nuveikti kažką gero. Vis dar ieškau gyvenimo prasmės ir jaučiu, kad esu teisingame kelyje. Jaučiuosi puikiai, esu motyvuotas ir žinau, kad galiu sėkmingai pasirodyti ringe, juk esu tai daręs 100 kartų. Jei pasakyčiau, kad esu pasiruošęs laimėti, tai pasakyčiau per mažai. Esu pasiruošęs susigrąžinti tą šlovę, kurios nusipelniau“, - sakė M.Tysonas.

Po sunkių bokso treniruočių M.Tysonas mėgsta atsipalaiduoti savo mylimų balandžių apsuptyje.

„Nesu susireikšminusi žvaigždė. Aš pats paprasčiausias vyrukas, kuris nedideliais darbais nori padėti pasauliui. Man svarbiausi yra mano balandžiai, mano šeima ir noras pagerinti kitų žmonių gyvenimus“, - pridėjo M.Tysonas.

M. Tysono sugrįžimo kovą tiesiogiai rodys naujos kartos televizija „Go3”.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų