Dar vieną pergalę Europos taurės turnyro D grupėje iškovojo Tomo Dimšos atstovaujama Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (6-2) komanda, kuri namuose 90:82 (16:16, 25:24, 27:24, 22,18) pranoko Liublianos „Cedevita Olimpija“ (4-3) ekipą.

Lietuvis buvo vienas iš rezultatyviausių savo ekipos krepšininkų ir per 27 minutes pelnė 11 taškų (1/4 dvit., 3/4 trit., 1/2 baud.), atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo 1 ir prarado 4 kamuolius, dukart prasižengė be surinko 4 naudingumo balus.

Naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Matthew Costello, kuris pelnė 16 taškų. Andrew Albicy ir Khalifa Diopas pridėjo po 14.

Liublianos klube nesustabdomai žaidė Kendrickas Perry, kuris per 35 minutes pelnė 25 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus.

Po šios pergalės „Herbalife Gran Canaria“ D grupėje pakilo į antrąją vietą.