Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda Eurolygoje švenčia pirmąją pergalę.

Lietuvio auklėtiniai namuose 83:77 (19:22, 25:18, 14:17, 25:30) įveikė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

„Chimki“ ekipą sezono pradžioje retino traumos ir koronavirusas bei pralaimėjo pirmus keturis mačus.

Rusijos ekipą į priekį vedė Errickas McCollumas, kuris surinko 23 taškus. Tuo tarpu Aleksejus Švedas įmetė 15 taškų ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Belgrado klubui Jordanas Loydas įmetė 18 taškų.

Per pirmąsias 30 žaidimo minutes nei viena komanda neturėjo didesnio nei penkių taškų pranašumo. Paskutiniame ketvirtyje „Chimki“ perėmė iniciatyvą, kuri 38-ąją žaidimo minutę įgijo 12 taškų persvarą.

Per likusias dvejas minutes šeimininkai pergalės iš rankų neišleido.