UEFA Čempionų lygoje antradienio vakarą netrūko įnirtingų kovų ir dramų.

A grupėje Madrido „Atletico“ ekipa iškovojo pirmąją pergalę, kai namie 3:2 įveikė „Salzburg“ komandą.

Šeimininkams varčius pelnė Marcosas Llorente (29 min.) bei dukart 52 ir 85 minutę pasižymėjo puolėjas Joao Felixas. Austrijos kubo įvarčius 40 minutę pelnė Dominikas Szoboszlai ir 47 min. Mergimas Berisha.

Kitose grupės rungtynėse kiek anksčiau Miuncheno „Bayern“ išvykoje 2:1 pranoko Maskvos „Lokomotiv" ekipą.

B grupėje sveiką kailį vos išnešė Madrido „Real“. Ispanai ilgą laiką atsilikinėjo 0:2 išvykoje prieš Monchengladbacho „Borussia“ klubo futbolininkus.

Abu įvarčius vokiečiams pelnė Marcusas Thuramas, pasižymėjęs 33 ir 58 minutę, tačiau Karimas Benzema rezultatą sušvelnino 87-ąją minutę. Galiausiai iš arti Casemiro pelnė išlyginamąjį įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką.

Ankstesniame grupės susitikime Donecko „Šachtar“ ir Milano „Inter“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

C grupėje pergalę šventė „Porto“ ekipa, kuri namuose 2:0 pranoko Pirėjo „Olympiakos“ ekipą. Šeimininkai į priekį įsiveržė 11 minutę, o 85 min. Renato Oliveira pelnė antrąjį įvartį.

Kitame grupės mače „Manchester City“ išvykoje 3:0 užtikrintai įveikė „Marseille“. Į priekį anglai išsiveržė pirmajame kėlinyje, dar 18-ąją minutę, kai įvartį pelnė Ferranas Torresas. Antrajame kėlinyje tiksliais smūgiais prisidėjo Ilkay`us Gundoganas (76 min.) ir Raheemas Sterlingas (81 min.).

D grupėje susitikimas tarp „Atalanta“ ir Amsterdamo „Ajax“ baigėsi taikiai 2:2. Svečiai iš Olandijos pirmavo po pirmojo kėlinio 2:0, bet po pertraukos Duvanas Zapata dviem įvarčiais išlygino rezultatą.

Kitose grupės rungtynėse „Liverpool“ namie 2:0 pranoko svečius iš Danijos „Midtjylland“ klubą.

Per pirmą kėlinį Jurgeno Kloppo auklėtiniams pasižymėti nepavyko, o po pertraukos komandą į priekį išvedė Diogo Jota. Mohammedas Salahas mačo pabaigoje pelnė 11 metrų baudinį ir įtvirtino rezultatą.