Panevėžio „Lietkabelio“ (1/4) komanda po prastos atkarpos paskutiniame ketvirtyje pirmąjį ratą Europos taurėje baigė pralaimėjimu. Nenado Čanako auklėtiniai svečiuose 66:76 (19:15, 19:24, 14:19, 14:18) nusileido Andoros „MoraBanc“ (2/3) klubui.

Panevėžio klubui padėjo tik devyni krepšininkai, o rezultatyviausias su 23 taškais buvo Kyle’as Vinalesas, 12 surinko Margiris Normantas. Nugalėtojams 16 įmetė Tysonas Perezas.

Per pirmąją rungtynių pusę pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus ir nei viena ekipa neturėjo didesnio nei penkių taškų pranašumo. Antrojo kėlinio paskutinę minutę „Lietkabelis“ po Marino Maričiaus metimo buvo priekyje minimalia persvara, bet vėliau du taškus įmetė varžovai ir prieš ilgąją pertrauką svečiai atsiliko 38:39.

Kyle’as Vinalesas Panevėžio ekipai per pirmąją mačo pusę įmetė 11 taškų. Po trečiojo kėlinio „Lietkabelis“ atsiliko šešiais taškais, o paskutiniame ketvirtyje galutinai paleido varžovus į priekį.

Svečiai daugiau nei keturias minutes nepelnė nei taško, o praleido 13 ir po tokios atkarpos atsiliko 59:76. Per likusias dvejas minutes šansų išsigelbėti nebuvo.

Tai buvo paskutinės pirmojo rato rungtynės. Antrąjį ratą „Lietkabelis“ pradės maču Italijoje prieš Bolonijos „Virtus“ klubą.

Panevėžio ekipai šį vakarą dėl traumos nepadėjo vienas lyderių Paulius Valinskas. „Lietkabelis“ tragiškai atakavo iš toli, kuris pataikė vos tris tritaškius iš 27.

„Lietkabelis“: Kyle’as Vinalesas 23, Margiris Normantas 12, Marinas Maričius 11, Gytis Masiulis 8, Vytenis Lipkvičius 7.

„MoraBanc“: Tysonas Perezas 16, Jeremy Senglinas 13, Haukuras Palssonas ir Davidas Jelinekas po 9.